Filtr

Włączone filtry:

  Najlepiej sprzedające się

  W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

  Lampy na biurko 

  Lampy na biurko

  - Jest 26 produktów.

  Pokazuje 1 - 26 z 26 produktów
  Pokazuje 1 - 26 z 26 produktów
  Lampy na biurko

  Lampy na biurko do manicure

  Zapraszamy do zapozna się z produktami z kategorii „Lampy na biurko'. W tej kategorii znajdą Państwo lampy LED, oraz te wyposażone w świetlówki. W naszym sklepie znajdziecie różne modele lamp na biurko, o różnym mocowaniu tupu śruba do przymocowania na blacie biurka – jak np.: lampa warsztatowa na biurko Silver - lub lampa LED na biurko Ultra Slim Blue. Wszystkie lampy zapewniają świetne oświetlenie przy usługach manicure oraz są stabilne. 

  Oferta sklepu Eversun: szeroki wybór, atrakcyjne ceny

  Posiadamy szeroki wybór kolorystyczny, dzięki któremu możemy dobrać odpowiednią lampę do wnętrza naszego salonu. Lampy dają skoncentrowany strumień światła. Dobre oświetlenie przy usługach manicure zapewni nam możliwość przeprowadzenia profesjonalnych usług kosmetycznych. Lampy posiadają regulację – możemy z łatwością dostosować ich wysokość i kąt nachylenia.
  Produktem który warto zaprezentować jest wcześniej wspomniana lampa YOGA. Posiada możliwość zmiany natężenia światła i port USB, który umożliwia podłączenie urządzeń zewnętrznych do ładowania.
  Odpowiedni kolor światła jaki zapewniają nasze lampy dają wysoki komfort podczas wykonywania zabiegu. Niwelujemy zmęczenie oczu przy intensywnym patrzeniu w punkty na jakich się skupiamy. Dbamy o wzrok osoby wykonującej usługę, oraz o komfort klienta.
  Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu, m.in. w kategoriach: lampy do manicure, lampy UVlampy UV LED i inne!