Lampy na biurko 

Lampy na biurko

- Jest 31 produktów.

Bestsellery

Lampy na biurko Pokazuje 1 - 31 z 31 produktów
Lampy na biurko Pokazuje 1 - 31 z 31 produktów
Lampy na biurko
Zapraszamy do zapozna się z produktami z kategorii „ Lampy na biurko'. W tej kategorii znajdą Państwo lampy LED, oraz te wyposażone w świetlówki. W naszym sklepie znajdziecie różne modele lamp na biurko, o różnym mocowaniu tupu śruba do przymocowania na blacie biurka – jak np.: LAMPA LED NA BIURKO YOGA PROFESSIONAL - lub z podstawa. Wszystkie lampy zapewniają świetne oświetlenie przy usługach manicure oraz są stabilne.
Posiadamy szeroki wybór kolorystyczny, dzięki któremu możemy dobrać odpowiednią lampę do wnętrza naszego salonu. Lampy dają skoncentrowany strumień światła. Dobre oświetlenie przy usługach manicure zapewni nam możliwość przeprowadzenia profesjonalnych usług kosmetycznych. Lampy posiadają regulację – możemy z łatwością dostosować ich wysokość i kąt nachylenia.
Produktem który warto zaprezentować jest wcześniej wspomniana lampa YOGA. Posiada możliwość zmiany natężenia światła i port USB, który umożliwia podłączenie urządzeń zewnętrznych do ładowania.
Odpowiedni kolor światła jaki zapewniają nasze lampy dają wysoki komfort podczas wykonywania zabiegu. Niwelujemy zmęczenie oczu przy intensywnym patrzeniu w punkty na jakich się skupiamy. Dbamy o wzrok osoby wykonującej usługę, oraz o komfort klienta.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.