Filtr

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Ostatnie porady

  Krzesła kosmetyczne 

  Krzesła kosmetyczne

  - Jest 104 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 50 z 104 produktów
  Pokazuje 1 - 50 z 104 produktów
  Krzesła kosmetyczne

  Najważniejszymi meblami do manicure i pedicure są właśnie krzesła kosmetyczne. Naszym klientom prócz zapewnienia najwyższej jakości usług, musimy zapewnić komfort i wygodę. Proponujemy Państwu niezwykle wygodne krzesła w różnej ofercie kolorystycznej. Fotele zostały odpowiednio wyprofilowane, tak aby nie wyrabiały się w trakcie przyjmowania wielu klientów. Oparcia do foteli zostały wykonane solidnie i są bardzo wytrzymałe. Siedziska nadają się dla osób o różnych gabarytach.
  W naszej ofercie mamy do wyboru różne modele oraz szeroki wachlarz kolorystyczny.
  Możliwość wybrania foteli z podłokietnikami lub bez podłokietników, na podstawach ruchomych lub stałych typu pięcioramiennej gwiazdy bez kół.
  Posiadamy klasyczne modele takie jak ;

  LAO - Krzesło kosmetyczne różowe – krzesło kosmetyczne na kółkach w kolorze różowym. Klasyczny model krzesła kosmetycznego z wygodnymi podłokietnikami. Pikowane siedzisko i oparcie. Bardzo wygodne i stabilne. Dzięki zamontowanym kołom na podstawie ma możliwość przemieszczania się. Koła nie rysują podłogi – posiadają gumowe zabezpieczenie.

  Bol - Krzesło kosmetyczne czarne welur – eleganckie i stylowe krzesło kosmetyczne obite miękkim i przyjemnym w dotyku welurem. Model na okrągłej stabilnej podstawie, bez możliwości przemieszczania się podczas wykonywanego zbiegu. Bardzo wygodny i miękki.

  Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.