Krzesła kosmetyczne 

Krzesła kosmetyczne

- Jest 108 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 108 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 108 produktów
Krzesła kosmetyczne

Najważniejszymi meblami do manicure i pedicure są właśnie krzesła kosmetyczne. Naszym klientom prócz zapewnienia najwyższej jakości usług, musimy zapewnić komfort i wygodę. Proponujemy Państwu niezwykle wygodne krzesła w różnej ofercie kolorystycznej. Fotele zostały odpowiednio wyprofilowane, tak aby nie wyrabiały się w trakcie przyjmowania wielu klientów. Oparcia do foteli zostały wykonane solidnie i są bardzo wytrzymałe. Siedziska nadają się dla osób o różnych gabarytach.
W naszej ofercie mamy do wyboru różne modele oraz szeroki wachlarz kolorystyczny.
Możliwość wybrania foteli z podłokietnikami lub bez podłokietników, na podstawach ruchomych lub stałych typu pięcioramiennej gwiazdy bez kół.
Posiadamy klasyczne modele takie jak ;

LAO - Krzesło kosmetyczne różowe – krzesło kosmetyczne na kółkach w kolorze różowym. Klasyczny model krzesła kosmetycznego z wygodnymi podłokietnikami. Pikowane siedzisko i oparcie. Bardzo wygodne i stabilne. Dzięki zamontowanym kołom na podstawie ma możliwość przemieszczania się. Koła nie rysują podłogi – posiadają gumowe zabezpieczenie.

Bol - Krzesło kosmetyczne czarne welur – eleganckie i stylowe krzesło kosmetyczne obite miękkim i przyjemnym w dotyku welurem. Model na okrągłej stabilnej podstawie, bez możliwości przemieszczania się podczas wykonywanego zbiegu. Bardzo wygodny i miękki.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.