Filtr

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Zabiegi prądem 

  Zabiegi prądem

  - Jest 73 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 50 z 73 produktów
  Pokazuje 1 - 50 z 73 produktów
  Zabiegi prądem

  Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami z kategorii „Prądy”. Urządzenia wykorzystują dobroczynne właściwości prądu takie jak rozszerzanie naczyń krwionośnych oraz polepszenie przemiany materii. Dodatkowo zabiegi z prądami działają bakteriobójczo.
  Proponujemy urządzenia takie jak:

  DEC10 – DARSONWAL – urządzenie wykorzystuje prądy d’Arsonvala, są to prądy o wysokiej częstotliwości. Szczególnie zalecany w przypadkach trądziku, łojotoku. Pomaga w leczeniu przedwczesnego wypadania włosów i łysienia łojotokowego. Daje bardzo dobre efekty w kuracjach odmładzających.

  DEC13 – GALWAN – urządzenie do galwanizacji i jonoferezy. Skutecznie poprawia jakość naszej skóry, poprzez możliwość wprowadzenia w jej głębokie warstwy substancji aktywnych. Pobudza mięśnie i wspomaga procesy metaboliczne.

  Urządzenie do elektrostymulacji BN-3000 – urządzenie do elektrostymulacji mięśni. Efekty jakie możemy uzyskać stosując działanie tego urządzenia to: pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry, poprawa krążenia. Ma również zastosowanie medycznie – pomaga w pozbyciu się bólu z najbardziej obciążonych miejsc np.; bóle krzyża czy łydek.

  Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami w naszym sklepie.