Filtr

Włączone filtry:

  Najlepiej sprzedające się

  Parawany 

  Parawany

  - Jest 34 produktów.

  Pokazuje 1 - 34 z 34 produktów
  Pokazuje 1 - 34 z 34 produktów
  Parawany

  Zachęcamy do zajrzenia w kategorię „Parawany” - jak sama nazwa wskazuje znajdziemy tam parawany, które świetnie nadadzą się do salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej, SPA, gabinetów masażu. Parawan kosmetyczny możemy wykorzystywać do odgradzania stanowisk kosmetycznych, aby zapewnić klientom najwyższy komfort oferowanych usług, lub jako miejsce za którym można się przebrać.

  Nasze parawany do salonu kosmetycznego wykonane są z najwyższej klasy materiałów. W ofercie posiadamy: parawany pojedyncze, parawany składane, parawany drewniane pojedyncze i składane, parawany chromowane oraz schodki do parawanu.

  Parawany kosmetyczne - modele:

  Parawany warte zaprezentowanie to:

  • Parawan składany P3 – parawan możemy zamówić w wielu modułach dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- panelowy, lub dłuższych parawanów z możliwością indywidualnego dokupienia dodatkowych paneli;
  • Parawan drewniany III – stelaż parawanu wykonany z drewna, możliwość wyboru koloru ekranów z funkcją doboru ekranów zmywalnych;
  • Parawan chromowany III – model parawanu został wykonany z chromowanych metalowych rurek, co zapewnia mu stabilność oraz klasyczny wygląd parawanu kosmetycznego. Dostępny w wersji ze zmywalnymi ekranami w różnej kolorystyce. 

  Parawany dzielimy na modele które dostępne są z podstawą wyposażoną w kółka oraz te standardowe ze stopkami - nie posiadają kółek. Każdy parawan do gabinetu kosmetycznego wykonany jest z najwyższej klasy materiałów. Różne modele dają nam możliwość dobory odpowiedniego parawanu do stylizacji jaka jest w naszym salonie kosmetycznym.