Koszyk
Zadzwoń do nas

Parawany

Aktywne filtry

Parawan Drewniany I

641,90 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Jednoczęściowy parawan drewniany stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego lub kosmetycznego jak i salonu masażu. Drewniana konstrukcja gwarantuje stabilność, dzięki gumowanym kółkom pod stopkami parawan łatwo jest złożyć lub przestawić.

Parawan Drewniany Ii

977,90 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Dwuczęściowy parawan drewniany stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego, salonu masażu jak i placówek rehabilitacyjnych. Drewniana konstrukcja gwarantuje stabilność, dzięki gumowanym kółkom u podstawy, parawan łatwo jest złożyć lub przestawić.

Parawan Drewniany Iii

1 223,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Trzyczęściowy parawan drewniany stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego lub kosmetycznego jak i salonu masażu. Drewniana konstrukcja gwarantuje stabilność, dzięki gumowanym kółkom pod stopkami parawan łatwo jest złożyć lub przestawić.

Parawan Chromowany I

860,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Jednoczęściowy parawan chromowany stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego lub kosmetycznego. Wykonany z rurek chromowanych gwarantuje stabilność i trwałość. Parawan łatwo i szybko można przestawić w dowolne miejsce dzięki gumowanym kółkom. Ekran parawanu wykonany jest z materiału zmywalnego, dostępna jest również opcja z materiałem z elanobawełny.

Parawan Chromowany Ii

1 453,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Dwuczęściowy parawan chromowany stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego lub kosmetycznego. Wykonany z rurek chromowanych gwarantuje stabilność i trwałość. Parawan łatwo i szybko można przestawić w dowolne miejsce dzięki gumowanym kółkom. Ekran parawanu wykonany z materiału zmywalnego, dostępna jest również opcja z materiałem z elanobawełny.

Parawan Chromowany Iii

1 923,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Trzyczęściowy parawan chromowany stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego lub kosmetycznego. Wykonany z rurek chromowanych gwarantuje stabilność i trwałość. Parawan łatwo i szybko można przestawić w dowolne miejsce dzięki gumowanym kółkom. Ekran parawanu wykonany z materiału zmywalnego, dostępna jest również opcja z materiałem z elanobawełny.

Parawan Metalowy Ii

591,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Dwuczęściowy parawan metalowy stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego i kosmetycznego. Wykonany z metalowych rurek gwarantuje stabilność, dzięki gumowanym kółkom pod stopkami parawan łatwo jest złożyć lub przestawić.

Parawan Metalowy Iii

818,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Trzyczęściowy parawan metalowy stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego i kosmetycznego. Wykonany z metalowych rurek gwarantuje stabilność, dzięki gumowanym kółkom pod stopkami parawan łatwo jest złożyć lub przestawić.

Parawan Metalowy I

364,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Jednoczęściowy parawan metalowy stanowi niezbędne wyposażenie każdego gabinetu lekarskiego i kosmetycznego. Wykonany z metalowych rurek parawan jest stabilny, nie tracąc przy tym na lekkości, a gumowane kółka pozwalają na swobodne przenoszenie w dowolne miejsce bez ryzyka poślizgu.

Mp1 - Parawan 70/170 I Cz.

500,00 zł 475,00 zł -5%
Dostępny: Brak na magazynie

Parawan gabinetowy wykonany z najwyższej jakości litego drewna bukowego, pokryty lakierem ekologicznym. Wytrzymałe i estetyczne kółka, zapewniają mobilność i stabilność parawanu. Wypełnienie wykonane jest z wysokiej jakości materiału dedykowanego produktom medycznym. Materiał nadaje się do prania, jego demontaż z parawanu jest bardzo wygodny.

Zachęcamy do zajrzenia w kategorię „Parawany” - jak sama nazwa wskazuje znajdziemy tam parawany, które świetnie nadadzą się do salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej, SPA, gabinetów masażu. Parawan kosmetyczny możemy wykorzystywać do odgradzania stanowisk kosmetycznych, aby zapewnić klientom najwyższy komfort oferowanych usług, lub jako miejsce za którym można się przebrać.

Nasze parawany do salonu kosmetycznego wykonane są z najwyższej klasy materiałów. W ofercie posiadamy: parawany pojedyncze, parawany składane, parawany drewniane pojedyncze i składane, parawany chromowane oraz schodki do parawanu.

Parawany kosmetyczne - modele:

Parawany warte zaprezentowanie to:

  • Parawan składany P3 – parawan możemy zamówić w wielu modułach dwu-, trzy-, cztero-, pięcio- panelowy, lub dłuższych parawanów z możliwością indywidualnego dokupienia dodatkowych paneli;
  • Parawan drewniany III – stelaż parawanu wykonany z drewna, możliwość wyboru koloru ekranów z funkcją doboru ekranów zmywalnych;
  • Parawan chromowany III – model parawanu został wykonany z chromowanych metalowych rurek, co zapewnia mu stabilność oraz klasyczny wygląd parawanu kosmetycznego. Dostępny w wersji ze zmywalnymi ekranami w różnej kolorystyce. 

Parawany dzielimy na modele które dostępne są z podstawą wyposażoną w kółka oraz te standardowe ze stopkami - nie posiadają kółek. Każdy parawan do gabinetu kosmetycznego wykonany jest z najwyższej klasy materiałów. Różne modele dają nam możliwość dobory odpowiedniego parawanu do stylizacji jaka jest w naszym salonie kosmetycznym.

Filtruj według

Selections

Selections

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 209,00 zł - 1 923,00 zł