Filtr

Włączone filtry:

  Najlepiej sprzedające się

  W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

  Urządzenia do diagnostyki skóry 

  Urządzenia do diagnostyki skóry

  - Jest 3 produktów.

  Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
  • 299,98 zł 299,98 zł
  • 298,89 zł 298,89 zł

   Lampa Wooda - przenośna lampa kwarcowa, w której dzięki zastosowaniu specjalnego czarnego filtra, (filtr Wooda zbudowany z krzemianu baru z dodatkiem 9% tlenku niklu, którego pasmo przepustowości wynosi od 320 do 400 nm z maksimum w 365 nm), emitowane jest długofalowe promieniowanie nadfioletowe.

   298,89 zł
  • 4 700,00 zł 4 700,00 zł

   Analizer Nati obiektywnie ocenia stan skóry klienta, obrazuje indywidualne potrzeby i określa program pielęgnacji gabinetowej i domowej. Oprogramowanie pozwala na prowadzenie e-kartoteki klientów i zapisywanie wyników poszczególnych analiz.

   4 700,00 zł
  Pokazuje 1 - 3 z 3 produktów
  Urządzenia do diagnostyki skóry

  Zapraszamy do zapoznania się z profesjonalnymi urządzeniami do diagnostyki stosowanej w medycynie kosmetycznej oraz dermatologii. Dzięki urządzeniom do diagnostyki możemy sprawdzić stan skóry naszego klienta. Umożliwia nam to szybkie zareagowanie na niepożądane zmiany skórne oraz choroby skóry. Dzięki urządzeniom dostępnym w ofercie naszego sklepu, możemy przeprowadzić analizy: struktury naskórka, natłuszczenia skóry, złuszczania się martwej tkanki skórnej, analizę porów, dokładne zbadanie zmarszczek, stopień nawilżenia skóry i pigmentacji.
  Urządzenia do profesjonalnych salonów odnowy biologicznej, gabinetów medycyny kosmetycznej.
  Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.