Ostatnie porady

Polskie Meble 48h 

Polskie Meble 48h

- Jest 118 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 118 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 118 produktów
Polskie Meble 48h

Polskie Meble 48h - MEBLE DOSTĘPNE OD RĘKI. 

Oferujemy Państwu polskie meble dostępne od ręki - oferta 48h. Meble od producentów: Ayala i Panda. 

Meble wykonywane w Polsce. Wysoka jakość i trwałość mebli fryzjerskich gwarantuje odniesienie sukcesu. Zadbaj o to, aby klienci Twojego salonu fryzjerskiego mieli to co dla nich najlepsze. 

Fotele fryzjerskie 48h od polskich producentów w ofercie 48h są niezwykle starannie wykonane. Wysoka jakość podniesie atrakcyjność Twoich usług fryzjerskich. Na wygodnym fotelu strzyżenie czy stylizacja włosów będzie o wiele przyjemniejsza. Wszystkie fotele fryzjerskie dostępne w ofercie 48h są tapicerowane materiałem, który przystosowany jest do salonów fryzjerskich i odporny na warunki panujące w salonie. Fotele fryzjerskie tapicerowane są skórą ekologiczną. 

Myjnie fryzjerskie 48h dostępne w ofercie 48h, to meble fryzjerskie widoczne na zdjęciach poglądowych. W przypadku mebli dostępnych w ofercie 48h nie ma możliwości zmiany kolorów tapicerowania czy stelażu myjni fryzjerskich. Myjnie fryzjerskie są dostępne w kolorystyce widocznej na zdjęciu. W niektórych myjniach fryzjerskich można wybrać kolor misy: biała misa lub czarna misa.