Filtr

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Dermabrazja, zabieg dermabrazji 

  Dermabrazja, zabieg dermabrazji

  - Jest 78 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 50 z 78 produktów
  Pokazuje 1 - 50 z 78 produktów
  Dermabrazja, zabieg dermabrazji

  Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami z kategorii „Dermabrazja”. Urządzenia znajdujące się w tym dziale dają efekty, które są widoczne już po pierwszym zabiegu. Proponujemy Państwu urządzenia, które działają na powierzchniową warstwę skóry. Stymulują warstwę naskórka, produkcję elastyny oraz kolagenu. Przyspieszają naturalne procesy w powstawaniu nowej tkanki skórnej oraz redukcji głębokich zmarszczek, spłycają blizny i pozwalają pozbyć się przebarwień.
  Pobudzają naturalne procesy regeneracji skóry.

  Urządzenia, które warto zaprezentować to:

  RF BEAUTY QUEEN - fale radiowe innowacyjne urządzenie wykorzystujące diatermię. Zabieg z użyciem pola elektromagnetycznego. Tkanki nagrzewają się miejscowo, dochodzi do rozluźnienia mięśni i złagodzenia odczucia bólu. Urządzenie pomaga zredukować tkankę tłuszczową, cellulit i modelują sylwetkę. Poprawiają ogólny wygląd skóry. Niezwykle korzystny wpływ przy schorzeniach takich jak: bóle mięśni, bóle lędźwiowe, zapalenie barku i reumatyzmu.

  DUO HS 336 - Mikrodermabrazja diamentowa i korundowa – urządzenie pozwala rozświetlić naszą skórę. Poprawa wyglądu skóry jest widoczna już po pierwszym zabiegu. Usuwa zmiany pigmentacyjne, zmarszczki i zaskórniki. Pomaga w pozbywaniu się rozstępów, dzięki stymulacji produkcji nowych komórek i odnowie włókien kolagenowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.