Urządzenia wielofunkcyjne

Aktywne filtry

Urządzenie Plazma Shower Dr Platon - Zimna...

11 800,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Plasma Shower jest nową i niezwykle skuteczną metodą nieablacyjną stosowaną w zabiegach na trądzik, regeneracyjnych i przeciwstarzeniowych. Zimna plazma gwarantuje wyjątkowo skuteczną odbudowę skóry. Dr Platon wykorzystuje zaawansowaną technologię generującą energię plazmy, która jest kierowana na skórę za pomocą aplikatora.

Echos - Urządzenie Do Redukcji Tkanki...

42 200,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

erapia falą akustyczną w wyniku przeniesienia energii do tkanek powoduje przyspieszenie metabolizmu i mikrokrążenia.Masaż falą akustyczną aktywizuje lokalne krążenie i stymuluje aktywność komórek oraz pobudza tworzenie nowych włókien kolagenu i elastyny.

Profesjonalne Urządzenie Żelazko...

24 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Aparat kosmetyczny do zabiegów przeciwzmarszczkowych wykorzystujący unikalną pompę VacuElectro, która jednocześnie pozwala przeprowadzić masaż próżniowy vacum oraz mikrostymulację TENS. Jednoczesne oddziaływanie na tkanki dwóch ekskluzywnych metod zabiegowych pozwala w szybszym czasie uzyskać optymalne efekty.

Zapraszamy do zapoznania się z wielofunkcyjnymi urządzeniami kosmetycznymi. W naszym sklepie znajduje się szeroki wachlarz urządzeń, które posiadają różne zastosowanie. Dzięki nim możemy rozszerzyć usługi naszego gabinetu kosmetycznego o nowe zabiegi.
Między innymi znajdują się urządzenia takie jak:

KOMBAJN KOSMETYCZNY YOSHIDA PROFESSIONAL – urządzenie możemy wykorzystać do przeprowadzania zabiegów takich jak: ultradźwięki, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, sonofereza, galwanizacja. Posiada także bruch do delikatnego demakijażu oraz spray do tonizacji. Załączony wapozon z funkcją ozonoterapii i lampę lupę.

14w1 GIO WHITE - URZĄDZENIE KOMBAJN – to urządzenie posiada w sobie aż 14 możliwości. Jest to kombajn wielofunkcyjny, który powinien znaleźć się w każdym gabinecie kosmetycznym. Jak na swoje możliwości ma stosunkowo małe gabaryty. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami tego urządzenia.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

Filtruj według

Selections

Selections

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 259,00 zł - 90 690,00 zł