Klimazony

Aktywne filtry

Infrazon Tsm 1000 Fryzjerski - Panda

4 169,00 zł 3 543,65 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

TSM 1000 to profesjonalny aktywator cieplny do pielęgnacji włosów. Wyposażony w system niezależnego dostosowywania każdego pojedynczego zasilania reflektora, dwie prędkości oraz zegar.

Infrazon dostępny w wersji na statywie i na wysięgniku

Nowoczesne klimazony 

Klimazony odznaczają się wysoką jakością wykonania, użytecznością oraz nowoczesnym projektem. W aspekcie wyglądu i sposobu działania klimazony fryzjerskie przypominają suszarki hełmowe. Są to wielofunkcyjne urządzenia, dzięki którym ciepło emitowane przez lampy jest rozprowadzane w równomierny sposób, a czas zabiegów ulega znacznie skróceniu. W rezultacie możemy otrzymać wspaniały efekt farbowania, optymalną trwałość koloru czy intensywne działanie środków pielęgnacyjnych. W przeciwieństwie od wspomnianych suszarek mają jednak znacznie szerszy zakres ustawień i regulacji. Standardowe opcje współczesnych klimazonów to różne prędkości wentylatora i wiele poziomów temperatury. Intuicyjny panel sterowania pomaga idealnie dopasować działanie urządzenia na potrzeby konkretnego zabiegu, jak i w zależności od rodzaju włosów. Warto też wspomnieć o ogólnych cechach zewnętrznych nowoczesnych klimazonów, które doceniają klienci. Prezentowane przez nas modele mają bardzo atrakcyjny, elegancki design, który korzystnie wpływa na wizerunek salonu. Klimazony fryzjerskie występują w wersji stojącej i wiszącej.

Klimazony, z którymi zaoszczędzisz czas pracy

Zakup klimazonu to stosunkowo duża inwestycja, jednak bez wątpienia opłacalna, gdyż urządzenie pomoże lepiej wykonywać swoją pracę i zaoszczędzić sporo czasu. Poza tym klimazon fryzjerski kupuje się na długie lata użytkowania. Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Proponowane przez nas klimazony mają znakomite opinie oraz charakteryzuje je atrakcyjna cena, co gwarantuje trafny wybór.