Lista produktów marki Leorex

Kosmetyki Leorex

Leorex to marka ekskluzywnych kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się najpopularniejsze preparaty i szerokie serie produktów tej firmy, takie jak Leorex Booster, Leorex Gold, Leorex Up i inne. Są to kosmetyki z górnej półki kryjące w sobie innowacyjną formułę, którą chronią międzynarodowe patenty.

Jak działają kosmetyki Leorex?

Produkty Leorex zostały wprowadzone na nasz rynek niedawno, ale zdążyły już zyskać uznanie wymagających klientów i zdobyć prestiżowe nagrody, a ich sprzedaż wciąż dynamicznie wzrasta. Kosmetyki Leorex wyróżniają się przede wszystkim działaniem fizycznym, a nie biochemicznym. Sekretem marki jest wykorzystanie zaawansowanej technologii i opatentowanej siatki mikrocząsteczek krzemionki, określanej jako MATRIX, która zapewnia efekty nieosiągalne dla innych kosmetyków. Jest to unikalny wynalazek. Kosmetyki Leorex mają innowacyjny charakter, który daje doskonałe rezultaty pielęgnacji skóry. Proponowane przez firmę produkty stymulują skórę do samoregeneracji, przywracają jej elastyczność, wypychają i wygładzają zmarszczki. Jak dokładnie działa MATRIX? Po nałożeniu kosmetyku mikrocząsteczki wiążą się z powierzchnią skóry na poziomie mikroskopowym, tworząc niewidoczną dla oka bazę. W ciągu kilku minut sieć obkurcza się, a jednocześnie dochodzi do podniesienie skóry i wypełnienia zmarszczek. Dodatkowo usuwane są martwe komórki naskórka, toksyny i inne zanieczyszczenia skóry, a także stopniowo uwalniane są składniki pielęgnacyjne. MATRIX neutralizuje nacisk zmarszczek na naczynia włosowate.

Pozytywne efekty stosowania Leorex potwierdzają liczne badania kliniczne, a efekty można zauważyć gołym okiem już po 10-15 minutach od momentu aplikacji. Sięgnij po jedyne w swoim rodzaju kosmetyki do pielęgnacji skóry! W naszym asortymencie dostępne są między innymi kremy, maski, serum i żele liftingujące zawierające opatentowane mikrostruktury MATRIX.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 123,00 zł - 351,00 zł