Infrazony

Aktywne filtry

Infrazon Tsm 1000 Fryzjerski - Panda

4 169,00 zł 3 543,65 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

TSM 1000 to profesjonalny aktywator cieplny do pielęgnacji włosów. Wyposażony w system niezależnego dostosowywania każdego pojedynczego zasilania reflektora, dwie prędkości oraz zegar.

Infrazon dostępny w wersji na statywie i na wysięgniku

Infrazon - profesjonalny sprzęt fryzjerski

Infrazon fryzjerski służy do przeprowadzania różnych kuracji, podczas których zapewniają lepsze wchłanianie produktu pielęgnacyjnego w strukturę włosa. Infrazony mogą być wiszące, stojące lub na statywie, a ich wybór uzależniony jest przede wszystkim od wielkości salonu. Konieczne jest też zwrócenie uwagi na dodatkowe możliwości jakie daje fryzjerska aparatura. Oprócz standardowych ustawień w najnowszych modelach można dodatkowo spotkać funkcję ozonoterapii, która działa korzystnie szczególnie na włosy osłabione po zabiegach, a ponadto antyseptycznie i kojąco na skórę głowy. Najnowocześniejsze infrazony wyposażone są w ekran, który pełni funkcję panelu sterowania, za pomocą którego można wygodnie ustawiać odpowiednie parametry urządzenia. Duży zakres stopniowania działania oraz regulacji temperatury jest istotny nie tylko ze względu na specyfikę różnych zabiegów, ale też odmienne potrzeby włosów klientów. Na pewno dla wielu ważny jest też designerski wygląd sprzętu, który wzbogaci wyposażenie salonu. Decydując się na zakup infrazonu fryzjerskiego należy postawić na solidny i nowoczesny sprzęt, którym chcieliby posługiwać się najlepsi fryzjerzy i styliści. Może wydawać się, że jest to duża inwestycja, jednak urządzenie kupujemy na lata, a posiadanie infrazonu fryzjerskiego szybko przełoży się na prestiż salonu.

Infrazony do Twojego salonu

Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas infrazonami fryzjerskimi. Warto zdecydować się na te urządzenia, ponieważ pomogą lepiej wykonywać swoją pracę i zaoszczędzić sporo czasu, który możemy poświęcić dla klientów, a to z pewnością pozytywnie wpłynie na przychody każdego salonu.