Fotele do podologii 

Fotele do podologii

- Jest 7 produktów.

Fotele do podologii Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
 • 3 001,20 zł

  Fotel MASSIMO jest praktycznym, wszechstronnym i łatwym w użyciu elektrycznym fotelem do pedicure.

  3 001,20 zł
 • 5 300,00 zł

  Wyjątkowy i ekskluzywny fotel kosmetyczny o nowoczesnej i ergonomicznej konstrukcji. Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detal z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej w wyjątkowych kolorach. Jego konstrukcja i właściwości powodują, że jest znakomitym rozwiązaniem w małych i dużych gabinetach lekarskich,...

  5 300,00 zł
 • 6 300,00 zł

  Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detal z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej w kolorze białym. Mocna i stabilna konstrukcja fotela sprawia, że nadaje się do wykonywania energicznego masażu. Montaż fotela trwa 5 min a do jego składania nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

  6 300,00 zł
 • 1 470,00 zł 1 500,00 zł

  Fotel posiada wiele opcji regulacji. Wygodny i z wytrzymałej ekologicznej skóry. Łatwy do utrzymania czystości.

  1 470,00 zł 1 500,00 zł -2%
  Obniżka!
 • 1 808,10 zł

  Fotel do pedicure w zestawie z podnóżkiem na pompie gazowej oraz podestem na miskę, z regulowanym kątem wychylenia fotela. Fotel Portos jest wyjatkowo wygodny dzięki specjalnemu wyprofilowaniu w odcinku lędźwiowym.

  1 808,10 zł
 • 1 719,54 zł

  Fotel do pedicure w zestawie z podnóżkiem i podestem na miskę   - regulowany kąt wychylenia fotela - regulowany kąt nachylenia podnóżka - zdejmowany zagłówek   Zagłówek, podłokietniki i elementy podnóżka mogą być tapicerowane w różnych kolorach skaju.

  1 719,54 zł
Fotele do podologii Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
Fotele do podologii
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z profesjonalnymi fotelami podologicznymi. Fotele do podologii posiadają specjalne udogodnienia takie jak regulacje wysokości położenia ciała i nóg– umożliwia to wykonywanie zabiegu w komfortowej pozycji zarówno dla kosmetyczki jak i klienta. Fotele są bardzo stabilnymi meblami. W ofercie mamy do wyboru fotele elektryczne i manualne. Skaje jakimi są obite można łatwo wyczyścić i utrzymać w efektownym stanie przez długi czas.

Fotele doskonale nadają się do salonów kosmetycznych, gabinetów SPA czy gabinetów odnowy biologicznej. Spełniają najwyższe standardy i oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.