Filtr

Włączone filtry:

  Najlepiej sprzedające się

  W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

  Fotele do podologii 

  Fotele do podologii

  - Jest 7 produktów.

  Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
  • 6 699,99 zł

   UNICO do pedicure to regulowany elektrycznie fotel kosmetyczny. Kolor: grafit.Sterowany za pomocą 2 paneli sterujących oraz pilota.Fotel ze względu na wygodę oraz możliwość regulacji idealnie sprawdzi się do wykonywania kompleksowych usług kosmetycznych (nie tylko dla podologa).

   6 699,99 zł
  • 6 699,99 zł

   UNICO do pedicure to regulowany elektrycznie fotel kosmetyczny. Kolor: biel.Sterowany za pomocą 2 paneli sterujących oraz pilota.Fotel ze względu na wygodę oraz możliwość regulacji idealnie sprawdzi się do wykonywania kompleksowych usług kosmetycznych (nie tylko dla podologa).

   6 699,99 zł
  • 6 300,00 zł

   Medico II PLUS podologiczny to regulowany, sterowany elektrycznie fotel kosmetyczny. Kolor: grafitowy.Sterowany za pomocą 2 paneli sterujących. Fotel idealny zarówno do zabiegów wykonywanych na twarzy i na ciele (zaślepiony otwór na twarz) oraz pedicure (możliwość regulowania rozchylenia nóg).

   6 300,00 zł
  • 2 645,73 zł 2 939,70 zł

   Fotel MASSIMO jest praktycznym, wszechstronnym i łatwym w użyciu elektrycznym fotelem do pedicure.

   2 645,73 zł 2 939,70 zł -10%
   Obniżka!
  • 6 300,00 zł

   Medico II PLUS podologiczny to regulowany, sterowany elektrycznie fotel kosmetyczny. Kolor: biały.Sterowany za pomocą 2 paneli sterujących. Fotel idealny zarówno do zabiegów wykonywanych na twarzy i na ciele (zaślepiony otwór na twarz) oraz pedicure (możliwość regulowania rozchylenia nóg).

   6 300,00 zł
  • 1 932,33 zł

   Fotel do pedicure w zestawie z podnóżkiem na pompie gazowej oraz podestem na miskę, z regulowanym kątem wychylenia fotela. Fotel Portos jest wyjatkowo wygodny dzięki specjalnemu wyprofilowaniu w odcinku lędźwiowym.

   1 932,33 zł
  • 1 908,96 zł

   Fotel do pedicure w zestawie z podnóżkiem i podestem na miskę   - regulowany kąt wychylenia fotela - regulowany kąt nachylenia podnóżka - zdejmowany zagłówek   Zagłówek, podłokietniki i elementy podnóżka mogą być tapicerowane w różnych kolorach skaju.

   1 908,96 zł
  Pokazuje 1 - 7 z 7 produktów
  Fotele do podologii
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z profesjonalnymi fotelami podologicznymi. Fotele do podologii posiadają specjalne udogodnienia takie jak regulacje wysokości położenia ciała i nóg– umożliwia to wykonywanie zabiegu w komfortowej pozycji zarówno dla kosmetyczki jak i klienta. Fotele są bardzo stabilnymi meblami. W ofercie mamy do wyboru fotele elektryczne i manualne. Skaje jakimi są obite można łatwo wyczyścić i utrzymać w efektownym stanie przez długi czas.

  Fotele doskonale nadają się do salonów kosmetycznych, gabinetów SPA czy gabinetów odnowy biologicznej. Spełniają najwyższe standardy i oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

  Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.