Fotele do podologii 

Fotele do podologii

- Jest 4 produktów.

Fotele do podologii Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
 • 2 939,70 zł

  Fotel MASSIMO jest praktycznym, wszechstronnym i łatwym w użyciu elektrycznym fotelem do pedicure.

  2 939,70 zł
 • 6 300,00 zł

  Wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detal z wysokiej jakości materiałów i mocnej, miękkiej w dotyku skóry ekologicznej w kolorze białym. Mocna i stabilna konstrukcja fotela sprawia, że nadaje się do wykonywania energicznego masażu. Montaż fotela trwa 5 min a do jego składania nie potrzebujesz żadnych narzędzi.

  6 300,00 zł
 • 1 932,33 zł

  Fotel do pedicure w zestawie z podnóżkiem na pompie gazowej oraz podestem na miskę, z regulowanym kątem wychylenia fotela. Fotel Portos jest wyjatkowo wygodny dzięki specjalnemu wyprofilowaniu w odcinku lędźwiowym.

  1 932,33 zł
 • 1 908,96 zł

  Fotel do pedicure w zestawie z podnóżkiem i podestem na miskę   - regulowany kąt wychylenia fotela - regulowany kąt nachylenia podnóżka - zdejmowany zagłówek   Zagłówek, podłokietniki i elementy podnóżka mogą być tapicerowane w różnych kolorach skaju.

  1 908,96 zł
Fotele do podologii Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
Fotele do podologii
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z profesjonalnymi fotelami podologicznymi. Fotele do podologii posiadają specjalne udogodnienia takie jak regulacje wysokości położenia ciała i nóg– umożliwia to wykonywanie zabiegu w komfortowej pozycji zarówno dla kosmetyczki jak i klienta. Fotele są bardzo stabilnymi meblami. W ofercie mamy do wyboru fotele elektryczne i manualne. Skaje jakimi są obite można łatwo wyczyścić i utrzymać w efektownym stanie przez długi czas.

Fotele doskonale nadają się do salonów kosmetycznych, gabinetów SPA czy gabinetów odnowy biologicznej. Spełniają najwyższe standardy i oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.