Zadzwoń do nas

Uchwyty fryzjerskie

Aktywne filtry

Uchwyt naścienny na suszarkę do włosów Q96 czarny -Uchwyty fryzjerskie-
  • -8%
Wys. 24-48h

Uchwyt Naścienny Na Suszarkę Do Włosów Q96 Czarny

19,00 zł 17,48 zł -8%
Dostępny: 444 Na magazynie

Większość fryzjerów zgodnie potwierdza, że przyrządem, którego najczęściej używają jest… suszarka fryzjerska. Nie da się ukryć, iż urządzenie te, chociażby najbardziej poręczne, zajmuje sporo miejsca – zwłaszcza, gdy położymy je na stoliku czy na fotelu. Duży, solidny sprzęt winien posiadać swoje własne „cztery kąty”. Jak ograniczyć „chaos” spowodowany brakiem wolnej przestrzeni? Kluczem do sukcesu jest odpowiedni uchwyt!
Niewątpliwą zaletą prezentowanych przez nas produktów jest ich poręczność. Każdy z dostępnych modeli przeznaczony jest do mocowania do ściany. Uwaga! Dołączona do zestawu instrukcja pozwala na samodzielne wykonanie montażu.

Uchwyt na suszarkę

sprawdzi się w każdym salonie fryzjerskim – niezależnie od metrażu czy wystroju wnętrza. Elegancki, a zarazem niezwykle praktyczny rozwiąże problem związany z gabarytami preferowanych przez nas urządzeń. Dostępne w naszym asortymencie uchwyty wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów – głównie ze stali chromowanej. Do wyboru mają Państwo modele uniwersalne, a także spiralne.

Wszystkie uchwyty dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Starannie dobrany materiał jest nie tylko solidny, ale przede wszystkim bezpieczny. Odpowiednie przymocowanie elementu do ściany pozwala na jego swobodną eksploatację, niezależnie od intensywności. Chromowane uchwyty fryzjerskie doskonale wkomponowują się zarówno w nowoczesne jak i nieco bardziej tradycyjne wnętrza.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą.