Zadzwoń do nas

Lokówki/prostownice/karbownice

Aktywne filtry

Grzebień do prostowania włosów

Grzebień Do Prostowania Włosów

309,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Grzebień marki Rio to nowe urządzenie do prostowania włosów trzeciej generacji. Nowy projekt rozwiązuje problem wyrywania i uszkodzenia włosów podczas prostowania, zapewniając efekt gładkich, lśniących włosów.

Szczotka do prostowania włosów HEATED HAIR STRAIGHTENING BRUSH

Szczotka Do Prostowania Włosów Heated Hair...

199,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Elektryczna Szczotka do prostowania włosów marki Rio należy do nowej generacji prostownic do włosów.

Na wyposażeniu każdego salonu kosmetycznego powinny znaleźć się lokówki do włosów i prostownice. Jak wiadomo osoby o prostych włosach często marzą o tym aby chociaż przez chwilę mieć puszyste loki na swojej głowie. Aby nie zniszczyć prostych włosów chcielibyśmy przedstawić państwu ofertę profesjonalnych lokówek renomowanych firm na rynku kosmetycznym. Aby wykonać piękne i lśniące loki, i by utrzymywały się przez czas, który wymaga od nas klient musimy do ich zrobienia użyć profesjonalnych lokówek. Takie właśnie lokówki są oferowane przez nasz sklep.

Znanym faktem jest tez to, że osoby o kręconych włosach lub falowanych marzą o prostych, dłuższych włosach. Do zrealizowania ich marzeń będziemy potrzebować prostownic z najlepszej jakości tworzyw, bezpiecznych, funkcjonalnych i prostych w obsłudze. Takich które nie spalą włosów klientce – oczywiście powinniśmy zawsze dobrać do naszego salonu profesjonalną kadrę, która jest odpowiednio przeszkolona. Nasze produkty zapewnia komfort osobie która ich używa jak i osobie na której są one używane, naszemu klientowi.
Zadowoleni klienci to nasz priorytet.
Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nasz sklep lokówkami i prostownicami.