Filtr

Najlepiej sprzedające się

Depilacja, epilacja  

Depilacja, epilacja

- Jest 14 produktów.

Bestsellery

Pokazuje 1 - 14 z 14 produktów
 • 688,80 zł

  Opis skrócony: - bezstopniowa regulacja mocy- moc epilacji 10 W- regulowany czas płynięcia prądu (od 1 do 7 sekund)

  688,80 zł
 • Laser diodowy pozwala na pracę z wysokimi dawkami energii (DHR) i ultra krótkie impulsy lub w trybie eksplozji (FDHR) z niską dawką energii w maksymalną prędkością (10Hz).

 • 2 164,80 zł

  Epilator Athena pozwala na skuteczne usuwanie zbędnego owłosienia oraz zamykania naczynek przy pomocy termolizy, elektrolizy oraz obu tych metod jednocześnie. 

  2 164,80 zł
 • 44 900,00 zł

  Trzy wiązki laserowe w jednym urządzeniu! Unikalna technologia zastosowana w MAX DIODE LASER GOLD rewolucjonizuje rynek zabiegów usuwania owłosienia.

  44 900,00 zł
 • 1 099,00 zł

  Epilator z technologią IPL do długotrwałego usuwania włosów. Zaprojektowany do stosowania na dużych powierzchniach (nogi, ręce, plecy, brzuch, a także twarz). Przyłożone delikatnie do skóry urządzenie generuje impulsy światła z wysokowydajnej lampy kwarcowej, które są dostarczane bezpośrednio do mieszka włosowego w celu jego...

  1 099,00 zł
 • 49,00 zł

  Gwarancja 2 lataW zestawie 100 szt dysków ścierających do mikrodermabrazji | usuwanie włosówDo zastosowania z urządzeniem Precious Legs

  49,00 zł
 • 35,01 zł
 • 1 299,00 zł

  Urządzenie służące do usuwania zbędnego owłosienia oraz zamykania naczyń krwionośnych, a także koagulacji z wykorzystaniem prądu wielkiej częstotliwości. Zastosowana metoda powoduje, iż zabieg jest aseptyczny i mało bolesny, a podczas zamykania naczyń nie dochodzi do krwawienia.

  1 299,00 zł
 • 38 900,00 zł

  FOTOEPILACJA FOTOODMŁADZANIE FOTOREGENERACJA OBKURCZANIE NACZYŃ

  38 900,00 zł
 • 4 674,00 zł

  DEPILATOR DEC22 to wielofunkcyjny depilator korzystający z fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej używanych w czasie frakcji sekundy.

  4 674,00 zł
 • 1 813,75 zł

  Epilator BLEND jest urządzeniem służącym do usuwania zbędnego owłosienia oraz zamykania naczynek krwionośnych z wykorzystaniem prądu wielkiej częstotliwości i prądu stałego (galwana). Zastosowana metoda powoduje, iż zabieg jest aseptyczny i mało bolesny, a podczas zamykania naczynek nie dochodzi do krwawienia.

  1 813,75 zł
 • 805,65 zł

  Urządzenie służące do usuwania zbędnego owłosienia oraz zamykania naczyń krwionośnych, a także koagulacji z wykorzystaniem prądu wielkiej częstotliwości. Zastosowana metoda powoduje, iż zabieg jest aseptyczny i mało bolesny, a podczas zamykania naczyń nie dochodzi do krwawienia.

  805,65 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 produktów
Depilacja, epilacja
Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami przeznaczonymi do depilacji oraz epilacji. Pozbywanie się niechcianego owłosienia urządzeniami, które korzystają z fal elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej jest o wiele skuteczniejsza od innych rodzajów depilacji. Dzięki zastosowani tej metody depilacji przecinamy włosa w okolicy jego komórek wzrostowych. Zabieg ten nie powoduje nieprzyjemnych odczuć. Pozbywamy się niechcianego zarostu raz na zawsze. Sprzęt przeznaczony jest do użytku w profesjonalnych salonach, przez osoby posiadające odpowiednie przeszkolenie w zakresie epilacji.
Urządzenia warte zaprezentowania to:


DEC 22 – DEPILATOR- wielofunkcyjny depilator. Możliwość depilacji pęseta, sonda lub igłą.

DERMAYA – Epilator – specjalistyczne urządzenie. Wskazania do używania przez specjalistów z dziedziny dermatologii oraz medycyny kosmetycznej.

W tej kategorii znajdują się również klasyczne depilatory marki takiej jak Beurer.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.