Prosty, stylowy design, nowoczesna aranżacja, szeroka funkcjonalność, ergonomia i… maksymalna wygodna – przedstawiamy Państwu wyjątkowe myjnie fryzjerskie. Produkty te bez wątpienia sprawdzą się w każdym elegancko zaprojektowanym salonie fryzjerskim, niezależnie od metrażu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej klasy akcesoria znanych i powszechnie cenionych producentów: Ayala, Panda Trzebnica, Beauty System, czy Hairway.

Myjnie fryzjerskie 

Myjnie fryzjerskie

- Jest 510 produktów.

Bestsellery

na stronę
Myjnie fryzjerskie Pokazuje 1 - 50 z 510 produktów
Myjnie fryzjerskie Pokazuje 1 - 50 z 510 produktów
Myjnie fryzjerskie

Naszym Klientom pragniemy zaoferować niezwykle bogaty asortyment wysokojakościowych myjni fryzjerskich w pełni dostosowanych do potrzeb każdego salonu fryzjerskiego, a także ich klientów. Nowoczesny sprzęt bez wątpienia wpłynie na jakość usług danego gabinetu, a przy okazji również, nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. To, co wyróżnia nasze produkty na tle konkurencyjnych to przede wszystkim wygoda.

Tradycyjne myjnie fryzjerskie.

Zależnie od Państwa potrzeb, w naszej ofercie znajdują się tradycyjne myjnie o regulowanym kacie pochylenia misy, sprzęt dla wymagających o nietuzinkowym wyglądzie, poste, aczkolwiek bardzo przydatne mobilne myjki fryzjerskie, produkty glamour, stworzone na potrzeby najbardziej ekskluzywnych gabinetów fryzjerskich (np. ozdobione oryginalnymi kryształami Swarovski). Jeżeli w Państwa salonie potrzeba jest myjnia fryzjerska z masażem (relaksacyjnym) pojedyncza lub podwójna, lub też jedynie sama misa do myjni fryzjerskiej - również to znajdą Państwo w naszym sklepie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną kolekcją oferowanych przez nas mebli, dedykowanych nowoczesnym salonom fryzjerskim.

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne myjnie fryzjerskie.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi kategoriami, w których oferujemy profesjonale wyposażenie do salonu fryzjerskiego!