Fotele kosmetyczne hydrauliczne

Aktywne filtry

Fotel Kosmetyczny Classic Czarny

2 448,00 zł
Dostępny: 100 Na magazynie
Fotel kosmetyczny/do salonu tatuażu hydrauliczny z funkcją obrotową z blokadą. Posiada zdejmowany podgłówek, który zaślepia otwór w zagłówku. Podłokietniki można zdemontować wedle potrzeb. Fotel wykon
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hydraulicznych foteli kosmetycznych dostępnych w naszym sklepie.
Profesjonalne fotele kosmetyczne i podologiczne z ręczną regulacją wysokości i kątu oparcia. Oferujemy najlepszą jakość oraz sprawdzone modele.
Siłownik hydrauliczny daje nam możliwość ręcznego dopasowania wysokości fotela. Jest łatwy w zachowaniu sprawności i wymianie w razie potrzeby. Modele naszych foteli hydraulicznych posiadają obicia łatwe do zachowania czystości i estetycznego wyglądu. Dostępne są w róznych kolorach.  Prócz łatwości w utrzymaniu czystości foteli są one również ciekawie zaprojektowane np. fotel BW-210M. Posiadają wygodne podłokietniki i oparcia. Projektanci starali się zaprojektować je tak aby były reprezentacyjne, ergonomiczne i co najważniejsze wygodne.

Podstawy na jakich umocowane są fotele są stabilne i bezpieczne w użytkowaniu, przykładem może posłuzyć fotel 1061 marki HSE. W naszej ofercie wyselekcjonowaliśmy najlepsze produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem dostępnym w kategorii hydrauliczne fotele kosmetyczne.

Filtruj według

Selections

Selections

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 973,00 zł - 2 643,00 zł