Lampy UV 

Lampy UV

- Jest 6 produktów.

Lampy UV Pokazuje 1 - 6 z 6 produktów
Lampy UV Pokazuje 1 - 6 z 6 produktów
Lampy UV
Zapraszamy do zapoznania się z produktami z kategorii „ Lampy UV' Proponujemy Państwu profesjonalne lamy UV do utwardzania, które mogą być wykorzystywane zarówno przy wykonywaniu manicure jaki pedicure. W naszej ofercie można znaleźć lampy o różnej kolorystyce i wielkości. Posiadamy lampy z lustrzanym odbiciem wewnątrz – co wzmacnia działanie naświetlania, oraz lampy z wysuwanym dnem jak np.: LAMPA UV 36W TIMER SOFT VIOLET Z WYSUWANYM DNEM.
W naszej ofercie lamp UV można znaleźć również mniejsze, mobilne lampy jak np.: Lampa UV 9 WO – obrotowa. Jest to przenośna lampa, która świetnie nadaje się do mobilnego salonu kosmetycznego. Posiada wymienną żarówkę oraz odblask wzmacniający działanie promieni jak większe lampy UV. Górne ramię lampy ma możliwość obrotu w lewo i prawo o 180 stopni. Daje nam to większe możliwości przy wykonaniu dobrego manicure czy pedicure.
Różna wielkość i szeroka oferta kolorystyczna umożliwia nam dobranie odpowiedniej lampy do naszych wymagań. Wszystkie produkty jakie posiadamy w ofercie sklepu zostały wykonane z najwyższa jakością przez renomowanych i cenionych producentów na rynku kosmetycznym.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.