Lista produktów producenta: Biomak

Sprzęt kosmetyczny Biomak

Firma Biomak to polski producent sprzętu kosmetycznego i innych produktów dla branży. Działa na rynku już od 1989 roku i zbiera doskonałe opinie specjalistów. Możemy pochwalić się dużym wyborem mebli, zaawansowanych technologicznie urządzeń i kosmetyków tej marki.

Sprzęt do salonu kosmetycznego od A do Z!

Biomak sprzęt kosmetyczny to niezwykle szeroki asortyment do profesjonalnego wykorzystania w salonie kosmetycznym - od podstawowego wyposażenia gabinetu do specjalistycznych urządzeń przeznaczonych do kuracji dla cery z różnymi problemami. Wśród najczęściej kupowanych produktów można wymienić meble do salonu kosmetycznego, takie jak nowoczesny fotel kosmetyczny sterowany elektronicznie za pomocą pilota, biurko dla kosmetyczki, składany stolik do manicure, brodzik do pedicure, podnóżek do pedicure czy stolik na kółkach z szufladą oraz uchwytami na lampę i wapozon. Zaawansowane technologicznie urządzenia do zabiegów firmy Biomak to między innymi epilator do usuwania zbędnego owłosienia oraz zamykania naczyń krwionośnych - z wykorzystaniem prądu wysokiej częstotliwości. Ogromną popularnością cieszy się też kombajn kosmetyczny Biomak MF2.1, czyli dwufazowe urządzenie łączące w sobie galwan (GV) i darsonval (HF), a także kombajn Bio Impulse BI200, służący jako wielozadaniowe urządzenie do terapii za pomocą mikroprądów (na twarz, okolice oczu i ciało). Z kolei Biomak frezarka to tak naprawdę wiele modeli z różnymi głowicami. Oczywiście żadna kosmetyczka nie może obejść się bez cążek do skórek, lampy LED do paznokci, lakierów do paznokci klasycznych i hybrydowych w przeróżnych modnych kolorach. To tylko niektóre z niezbędnych akcesoriów tego producenta dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Kosmetyki firmy Biomak

Poza wymienionymi urządzeniami, zapraszamy również do zapoznania się szeroką gamą kosmetyków Biomak, które wyróżniają się profesjonalną jakością. W katalogu dostępne są woski do depilacji, preparaty do pielęgnacji skóry, parafina kosmetyczna i znacznie więcej!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 364 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 364 produktów