Wieszaki

Aktywne filtry

Nie od dziś wiadomo, że kluczem do sukcesu w zakresie eleganckiego, nowoczesnego, a zarazem ergonomicznego salony czy gabinetu kosmetycznego jest odpowiednie… wyposażenie. Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna Eversun pragnie zaprezentować Państwu wysokiej klasy akcesoria z kategorii: „Wieszaki”.

Dział: „Wieszaki” kryje w sobie szereg praktycznych, funkcjonalnych produktów, których obecność pozwoli utrzymać ład i porządek w każdym pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej klasy akcesoria – wykonane z solidnych, wytrzymałych i odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia materiałów. To, co wyróżnia nasze wieszaki na tle konkurencyjnych produktów to dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Eleganckie, stylowe i niebywale modne mogą bez większych przeszkód pełnić rolę swojego rodzaju ozdoby czy dekoracji wnętrza.

Mnogość wzorów, a zarazem kolorów sprawia, że każdy z Państwa bez wątpienia znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb i preferencji. W Państwa ręce oddajemy zarówno nowoczesne, stylowe wieszaki jak i produkty tradycyjne, które sprawdzą się przy klasycznym wykończeniu wnętrza.

Nasza hurtownia fryzjersko-kosmetyczna Eversun współpracuje wyłącznie z najlepszymi na rynku producentami. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wieszaki znanych, cenionych w tej branży firm, w tym: Ayala, Panda Trzebnica oraz Vezzosi. Warto nadmienić, iż prezentowane przez nas produkty doskonale łączą się z innymi, również dostępnymi w sprzedaży detalicznej. Dostępne w naszym sklepie wieszaki stanowią świetne uzupełnienie do oferowanych przez nas mebli, ekspozytorów, wyposażenia poczekalni etc.

W naszej hurtowni stawiamy przede wszystkim na różnorodność. Dostępne w naszym asortymencie wieszaki bez wątpienia sprawdzą się w każdym miejscu: gabinecie kosmetycznym, salonie fryzjerskim, salonie masażu, SPA oraz gabinecie odnowy biologicznej, a także na siłowni czy w innych miejscach, w których takie akcesoria są niezbędne. Eversun oferuje Państwu wieszaki w standardowej, klasycznej odsłonie – proste, a zarazem funkcjonalne, a także produkty nowoczesne – których kształt i design mogą być traktowane jako stylowa ozdoba wnętrza.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą hurtowni fryzjersko-kosmetycznej Eversun. Jesteśmy przekonani, że wysoka jakość oferowanych przez nas produktów przypadnie do gustu każdemu – nawet najbardziej wymagającemu Klientowi. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym specjalistą – e-mail bądź telefoniczny.