Koszyk
Zadzwoń do nas

Masaż, urządzenia do masażu

Aktywne filtry

Hs F350 - Elektrostymulacja

5 290,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

HS F350 to nowoczesne i efektywne. dziesięciokanałowe urządzenie do elektrostymulacji ze sterowaniem panelem dotykowym. Urządzenie zamontowane na kolumnie pozwalającej na łatwy transport sprzętu oraz ukrycie przewodów i elektrod zabiegowych. Istnieje możliwość zakupu ze stojakiem lub bez.

Venus - Dermosasażer Panda

6 765,00 zł 5 750,25 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Dermomassager to urządzenie do wykonywania podciśnieniowego antycellulitowego masażu ciała. Za pomocą kielichowatych głowic wyposażonych w rolujące tkankę kulki. Ich wielkość dostosowana jest do różnych partii ciała. Urządzenie to odpowiednik masażu ręcznego w fizykoterapii podobnego do masażu endodermicznego.

Hs 833 Vibro - Masażer Z Głowicami Do...

3 870,91 zł
Dostępny: Brak na magazynie

To oczywiste, jak wszechstronnym i powszechnym zabiegiem jest dziś masaż. Przy coraz powszechniejszych schorzeniach i zwyrodnieniach postawy, kręgosłupa, stacjonarnego trybu życia, problemach z nadwagą czy urazach sportowych masaż jest jednym z podstawowych zaleceń stosowanych w pierwszej kolejności.

Zapraszamy do zapoznania się z urządzeniami do masażu oraz z zestawami kamieni bazaltowych czarnych. W naszej ofercie posiadamy urządzenia masujące, dzięki którym uzyskamy efekty działania takie jak: modelowanie sylwetki, zmniejszenie widoczności cellulitu, ujędrnienie ciała, drenaż limfatyczny, poprawę ukrwienia i odżywienia skóry, spłycenie blizn, niwelacje rozstępów. Terapię urządzeniami masującymi można połączyć z zastosowaniem specjalistycznych kosmetyków do osiągnięcia zamierzanego efektu.
Nasze urządzenia takie jak np.: HS 833 Vibro - Masażer z głowicami do vibroterapii posiadają różne opcje masażu. Dzięki zmiennym głowicom możemy przeprowadzić głęboki, intensywny, sportowy masaż lub delikatny, rozluźniający i relaksujący masaż pleców, ramion czy szyi.

W naszej ofercie mamy dostępny również zestaw do masażu kamieniami np.: Zestaw 64 bazaltowych kamieni do masażu.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

Filtruj według

Selections

Selections

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 34 090,00 zł