Nowe produkty

Lista produktów producenta: Viviean

Viviean – sposób na piękno każdego dnia


Viviean to marka, oferująca szeroką gamę produktów kosmetycznych, stworzonych w harmonii z najnowszymi odkryciami technologicznymi i naturą. Ich wysoka jakość i skuteczność działania są wynikiem zebranych doświadczeń i pracy wielu specjalistów pielęgnacji skóry, chemików, farmaceutów a także dermatologów z Hiszpanii i Francji. Ścisła współpraca grupy specjalistów sprawiła, że Viviean może pochwalić się nowoczesnymi kosmetykami, które przynoszą widzialne rezultaty.
Viviean kosmetyki stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby i oczekiwania współczesnych Klientów, którzy oczekują produktów nie tylko skutecznych, ale przede wszystkim unikalnych, bezpiecznych i w atrakcyjnej cenie. Marka Viviean za cel postawiła sobie stworzenie kompleksowych kosmetyków, które idealnie sprawdzą się nie tylko w salonach kosmetycznych ale także w domowych warunkach.
W ofercie kremów Viviean znajdą Państwo szeroki wybór produktów idealnych do każdego typu ceny: normalnej, mieszanej, tłustej, jak i wrażliwej. Co więcej, kremy Viviean dopasowane są do odpowiednich przedziałów wiekowych, w związku z czym gwarantują najwyższą skuteczność, pod warunkiem prawidłowego ich wykorzystania. Viviean to nie tylko kremy na dzień bądź na noc – to także szeroki wybór ampułek Viviean idealnych do twarzy, ciała i włosów.
Zastanawiasz się czy Viviean rzeczywiście przyniesie Ci pomoc? Dzięki kosmetykom Viviean:
- opóźnisz oznaki starzenia się skóry,
- poprawisz kondycję skóry,
- ochronisz skórę przed wolnymi rodnikami,
- zapewnisz ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych.
Co powinieneś jeszcze wiedzieć o kosmetykach Viviean?
- nie są testowane na zwierzętach,
- nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego,
- są poddawane rygorystycznym testom zapewniającym nieskazitelną czystość produktu,
- zawierają olejki eteryczne wzmacniające działanie wyciągów roślinnych,
- nadają skórze jedwabistą gładkość.


Dodatkowo, marka postawiła na eleganckie opakowania, które sprawiają, że kosmetyki nie tylko pięknie wyglądają, ale ich właściciele chętniej sięgają po nie każdego dnia, co również codzienną pielęgnację zamienia w przyjemność a nie obowiązek.

Bestsellery

Pokazuje 1 - 20 z 20 produktów
Pokazuje 1 - 20 z 20 produktów