Koszyk
Zadzwoń do nas

Lampy CCFL

Aktywne filtry

Lampy CCFL w ofercie sklepu Eversun

Zapraszamy do zapoznania się z produktami z kategorii „Lampy CCFL”. Nowoczesne osiągnięcia technologiczne przy projektowaniu lamp pozwoliły na skrócenie czasu utwardzania nawet najbardziej opornych żeli do minimum. Wszystko za sprawą zastosowania naświetlania CCFL czyli Cold Cathode Flourescent Lamps - podświetlenie za pomocą zimnych katod. Za pomocą takiej lampy możemy już w 20 sekund uzyskać utwardzony produkt na paznokciach. Dzieje się tak, ponieważ lampa tego typu równomiernie naświetla paznokcie – pozwala na to świetlówka w kształcie spirali.
Lampy w naszej ofercie posiadają nowoczesny i designerski wygląd. Świetnie wpasują się do nowoczesnych wnętrz salonów kosmetycznych. Posiadanie takiej lamy jest dużym udogodnieniem dla stylistek paznokci. Lampy nie są ciężkie, można je łatwo przestawiać i przenosić z miejsca na miejsce. Nie zajmują dużo przestrzeni na biurku, są bardzo wygodne w użytkowaniu.
Produkt które warto polecić to:

lampa professional 2W1 UV LED+CCFL 48W timer + sensor – lampa LED CCFL. Posiada timer oraz gwarancję na 12 miesięcy. Lampa 2 w 1 – łączy w sobie lampę UV LED oraz CCFL. Wnętrze lampy dla uzyskania jeszcze lepszego utwardzenia wyłożone jest specjalna odblaskową, srebrna powłoką.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu. Sprawdź: lampy UV LED, lampy UVlampy na biurko i wiele innych!