Łóżka do masażu 

Łóżka do masażu

- Jest 202 produktów.

Bestsellery

na stronę
Łóżka do masażu Pokazuje 1 - 50 z 202 produktów
Łóżka do masażu Pokazuje 1 - 50 z 202 produktów
Łóżka do masażu

W ofercie naszego sklepu są dostępne łóżka do masażu. Wszystkie produkty mają certyfikacje medyczną, są bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają komfort dla klienta jak i dla osoby wykonywającej masaż. Łóżka są stabilne, mają możliwość regulacji wysokości. Łatwo dostosowują się do potrzeb i oczekiwań klienta jak i ułatwiają prace masażyście.
W zależności od indywidualnych preferencji klienta w ofercie znajdują się klasyczne stoły do masażu, stoły elektryczne, podgrzewane, stoły do masażu tajskiego oraz stoły do masaży ajurwedy.
Stoły są przystosowane do mocniejszych jak i lżejszych masaży, masaży kosmetycznych i leczniczych.
W ofercie naszego sklepu posiadamy również stoły rehabilitacyjne oraz leżanki medyczne.

Składane stoły do masażu jakie są w ofercie naszego sklepu są zaprojektowane tak aby móc spełniać funkcję przenośnego salonu masażu.
Po złożeniu z łatwością zmieszczą się do auta, dzięki czemu można wykonać profesjonalny masaż na u klienta w domu, małym biurze czy dużej firmie.
Są dostosowane do klientów o różnych gabarytach. Składane stoły do masażu są idealne dla każdego wzrostu, rozmiaru i wagi pacjenta.
Tapicerowane są ekologiczna skóra co daje łatwość w utrzymaniu czystości i wygodę przy korzystaniu Wykonywanie masażu na składanym stole sprawdza się w przerwie w pracy. Poprawia samopoczucie i wydajność pracownika. Taki stół daje możliwość swobodnego korzystania z usług masażysty w dowolnym miejscu i czasie.

Stoły w naszym asortymencie są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, drewna i skóry ekologicznej. Dają nam możliwość dużej mobilności. Wyposażone są w uchwyty na ręcznik. Stoły są łatwe w montażu i transporcie.

Łóżka do masażu jakie oferuje nasz sklep dają duże możliwości przyszłemu nabywcy w wyborze stylu, właściwości łózka, oprawy kolorystycznej i indywidualnych preferencji estetycznych w wyglądzie mebla. Użytkownikom łóżka do masażu zapewniają poczucie odprężenia, chwilę relaksu i odpoczynek. Dają możliwości rehabilitacyjne.

Wszystkie łóżka i krzesła do masażu posiadają wysoko wypracowane standardy oraz certyfikacje medyczną.
Cechuje je wysoki poziom bezpieczeństwa, nienaganne wykończenie, łatwość w utrzymaniu czystości oraz wzorcowa ergonomia.
Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii.