IPL/Lasery kosmetyczne

Aktywne filtry

LASEROWE USUWANIE WŁOSÓW SALON CELEBRITY

899,00 zł 629,30 zł -30%
Dostępny: Brak na magazynie

 Laser diodowy ze stałą, niezużywalną wiązką.

Bezpośrednie, precyzyjne działanie na pojedynczy włos.

Regulacja mocy: 5 poziomów.                                     

Długość fali: 808 nm; produkt klasy I, posiada laser klasy 3B.

Zabieg nie wymaga zastosowania okularów ochronnych.

Produkt posiada wewnętrzne zabezpieczenia.

Wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, czujnik termiczny, czujniki dotykowe skóry (czujniki skóry na rękojeści, zapewniają, że naświetlaniebędzie odbywać się tylko wtedy gdy rękojeść dobrze przylegado skóry).                                                                                     

-        Napięcie: 220 V

-        Opakowanie: praktyczna walizeczka

-        Szczegółowa instrukcja obsługi w j. polskim

Okulary Ochronne Nd-Yag

979,00 zł 832,15 zł -15%
Dostępny: 1 Na magazynie
Podczas wykonywania zabiegów narażasz swój wzrok na szkodliwe działanie fal emitowanych przez laser kosmetyczny. Okulary wyprodukowane przez wiodącą na rynku, amerykańską firmę NoIR Laser Company

Shr Ipl

24 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Zastosowanie:

  • trwałe usuwanie owłosienia
  • foto-odmładzanie skóry
  • zamykanie drobnych naczynek, teleagiektazji
  • likwidacja rumienia na twarzy
  • usuwanie przebarwień
  • leczenia trądziku, trądziku różowatego i stanów zapalnych

Lux Depilator Ipl

1 099,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Epilator z technologią IPL do długotrwałego usuwania włosów. Zaprojektowany do stosowania na dużych powierzchniach (nogi, ręce, plecy, brzuch, a także twarz). Przyłożone delikatnie do skóry urządzenie generuje impulsy światła z wysokowydajnej lampy kwarcowej, które są dostarczane bezpośrednio do mieszka włosowego w celu jego uszkodzenia bez wpływu na otaczającą skórę.

Yes Laser Hair Remover

1 849,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Obszar zabiegu na ciele Kark, Nogi, Obszar bikini, Pacha, Plecy, Podbródek, Brzuch, Twarz (wybrane rejony), Ramiona
Zabezpieczenia Kod bezpieczeństwa, Pomarańczowe światło ostrzegawcze, Kluczyk bezpieczeństwa, Czujniki skóry
Forma urządzenia Laser w konsoli

Ipl Power Puls + Nd:yag

28 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL Power Puls to piękna i zdrowa skóra

Nd:YAG pozwala na najskuteczniejsze usuwanie tatuaży - zarówno tych ciemnych jak i kolorowych - makijaż permanentny

Już teraz dostępne wyjątkowe połączenie dwóch technologii w jednym urzadzeniu!

K-Med Technologies

19 800,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Innowacyjne urządzenie, którego spektrum obejmuje zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie włókniaków, plam de Morgana oraz innych nieprawidłowości skórnych.

Lipolaser

19 900,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

LipoLaser to innowacyjna technologia laserowa przeznaczona do nieinwazyjnej lipolizy laserowej – bezbolesna, dająca natychmiastowe efekty i niewymagająca okresu rekonwalescencji.

Permaepil Hs 7770 - Depilacja Laserowa

76 096,90 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Najnowsze technologie laserowe zastosowane w urządzeniu HS 7770 PermaEpil dają gwarancję skutecznego i trwałego usunięcia zbędnego owłosienia. Wielokierunkowy rozwój technologii stosowanych w urządzeniach kosmetologicznych wpłynął także na ewolucję urządzeń epilująych.

Diodeace Hs 808 - Epilacja Laserem Diodowym

68 909,49 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Urządzenie HS 808 DiodeAce to rewolucyjne rozwiązanie do epilacji laserowej. Wieloletnie eksperymenty i badania w połączeniu z doświadczeniem z wykorzystaniem wiązki laserowej w popularnej dziedzinie kosmetologii - depilacji/epilacji zaowocowało oparacowaniem lasera diodowego

Ipl Power Puls

21 900,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL POWER PULS jest urządzeniem wykorzystującym najnowocześniejszą technologię  energii świetlnej i fali radiowej RF ( technologia E-Light)  w zabiegach kosmetycznych i medycznych.

Laser Co2 Frax

84 900,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Chirurgiczny laser CO2 Flaming-frax to wysokiej klasy, nowoczesne urządzenie ablacyjne o wszechstronnych możliwościach zastosowania w różnych specjalnościach medycznych, głównie w dermatologii i medycynie estetycznej

Toplaser Rf-V6

5 950,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

To nowoczesny zabieg likwidujący zwiotczenia skóry. Do tego zabiegu wykorzystuje się urządzenie radiofrekwencji to najbardziej znana, nowoczesna i bardzo skuteczna technologia wykorzystująca częstotliwość radiową. Dzięki tej aparaturze możemy wykonać bezinwazyjne, nie chirurgiczne zabiegi liftingu.

Ipl G-Light Exclusiv

29 900,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL G – Light 15 w 1 to najnowocześniejsze i najbardziej wszechstronne urządzenie dostępne na rynku. Wykorzystuje wiele zaawansowanych technologii: IPL + RF ( energię świetlną w połączeniu z falą radiową w celu spotęgowania efektów zabiegowych), falę radiową monopolarną i wielopolarną, ultradźwięki 1 Mhz.

Ipl G-Light

17 900,01 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL G- Light  jest urządzeniem wykorzystującym najnowocześniejszą technologię   energii świetlnej w połączeniu z falą radiową RF  w zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Zapraszamy do zapoznania się z kategorią IPL/Lasery, w której znajdują się urządzenia stosowane w medycynie kosmetycznej, dermatologii oraz wykorzystywane do innych specjalności medycznych. Prócz urządzeń znajdziecie w naszej kategorii okulary ochronne, aby przeprowadzić bezpiecznie zabieg w pracy z laserami musimy zabezpieczyć swoje oczy. W ofercie znajdują się profesjonalne okulary z filtrem 3PL, chronią oczy przed działaniem lasera o długości fali: 190-1200nm.
W naszej ofercie znajdują się urządzenia takie jak:

LASER CO2 FRAX – urządzenie chirurgiczne stosowane w medycynie kosmetycznej. Posiada system ULTRAPULSE, który umożliwia wysłanie krótkiego impulsu z maksymalną energią. Idealne narzędzie do przeprowadzania zabiegów ablacji. Zabieg ten idealnie działa na przebarwienia, drobne zmarszczki. Wygładza i odmładza powierzchnię skóry. Dzięki wykonywanemu zabiegowi zwiększa się aktywizację kolagenu typu II, który poprawia gęstość skóry. Idealnie pomaga redukować blizny przerostowe.

MAX DIODE LASER II – profesjonalne urządzenie do usuwania włosów. Pomaga w leczeniu wrastających włosów i pozbyciu się nadmiernego owłosienia. Długość fali: 808 nm. Można używać do różnych części ciała. Idealnie nadaje się do usuwania zbędnego owłosienia z twarzy jak i z okolic bikini.

LIPOLASER – zimny laser. Urządzenie przeznaczone do zabiegu lipolizy. Szeroki zakres działania. Poprawia napięcie skóry twarz, w tym redukuje zwisający podbródek. Pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, odchudzaniu, eliminacji cellulitu. Świetnie nadaje się do modelowania sylwetki i redukcji blizn i rostępów.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.

Filtruj według

Selections

Selections

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 352,00 zł - 94 964,00 zł