Odchudzanie, zabiegi odchudzające

Aktywne filtry

Dermomasażer Bn-600

799,00 zł 679,15 zł -15%
Dostępny: 20 Na magazynie
Kupując Dermomasażer BN-600 powiększysz ofertę swojego gabinetu kosmetycznego lub salonu SPA o profesjonalne zabiegi dedykowane wszystkim typom skóry. Kompleksowy zakres zabiegów umożliwia skutecz

Kriopoliza Br-6812

15 500,00 zł 13 175,00 zł -15%
Dostępny: 1 Na magazynie

Kriolipoliza to terapia ze specjalnie zaprojektowaną krio-głowicą, która zasysa obszar zabiegu, nakierowuje się na grudkę cellulitu i pozbawia komórki tłuszczowe e

Koc Infrared Br-669B

1 245,00 zł 1 058,25 zł -15%
Dostępny: 53 Na magazynie

Zabiegi wyszczuplające oraz usługi modelujące sylwetki są niezwykle popularne.
Jeżeli dodamy do tego działanie prozdrowotne oferta salonu zacznie przyciągać jak magnes.
Proponujemy

Multishape Hi-Emt+ Rf +Ems Urządzenie Do...

55 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

MultiShape to zaawansowane urządzenie do zabiegów modelujących sylwetkę i redukujących tkankę tłuszczową. Aparat wykorzystuje trzy technologie: falę elektromagnetyczną Hi-EMT, falę radiową i prądy EMS. Dla uzyskania najlepszych efektów 3 energie emitowane są jednocześnie.

Echos - Urządzenie Do Redukcji Tkanki...

42 200,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

erapia falą akustyczną w wyniku przeniesienia energii do tkanek powoduje przyspieszenie metabolizmu i mikrokrążenia.Masaż falą akustyczną aktywizuje lokalne krążenie i stymuluje aktywność komórek oraz pobudza tworzenie nowych włókien kolagenu i elastyny.

Kriolipoliza

35 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Urządzenie posiada trzy technologie: wymrażanie, vacum, światło LED. Dodatkowo zaletą urządzenia jest możliwość chłodzenia do -10C, co przynosi lepsze rezultaty.

Aerosonic Super

36 199,99 zł
Dostępny: Brak na magazynie

AEROSONIC ® to nieinwazyjna metoda bazująca na kombinacji dwóch unikalnych rodzajów terapii: ultradźwięków i masażu podciśnieniowego. Dzięki połączeniu dwóch technologii w jednym urządzeniu otrzymujemy znacznie lepsze rezultaty. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi urządzeniami do odchudzania. Posiadamy szeroki wybór urządzeń, które pomogą nam w walce z nadmierną ilością tłuszczu.
Posiadamy urządzenia takie jak - aparat do odchudzania Body Shaper 4w1 BR-8639A – który oferuje skutecznie zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej oraz redukcję efektów pogorszenia się stanu skóry związanym z zmniejszeniem się masy ciała.

W naszej ofercie posiadamy również analizator składu ciała BN-C6, dzięki któremu dokonamy dokładną analizę składu naszego ciała.
W tej kategorii znajdują się różne urządzenia przeznaczone do usuwania, pozbywania się lub wspomagania odchudzania. Wszystkie urządzenia są starannie wyselekcjonowane i dobrane pod względem najlepszych efektów.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami w ofercie naszego sklepu.

Filtruj według

Selections

Selections

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 679,00 zł - 103 300,00 zł