Aktywne filtry

Piękna Recepcja Kosmetyczna Shine Z...

4 180,00 zł 3 553,00 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Recepcja SHINE to nie tylko mebel umożliwiający zachowanie porządku w dokumentach, ale również element dekoracyjny uzupełniający kolekcję. Wykonana z białej płyty akrylowej i dopełniona elementami mlecznej plexi, recepcja SHINE nada każdemu salonowi profesjonalnego i wysublimowanego charakteru.

Organizer Na Farby Shine - Panda

4 790,00 zł 4 071,50 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Organizer  SHINE jest niezadowodny, funkcjonalny i ma nowoczesny wygląd. Kolekcja pełna blasku – idealna dla ceniących luksus i wygodę. Niekwestionowanym hitem linii jest rozwiązanie, jakiego do tej pory jeszcze nie było – organizer na farby, który ułatwi dobór odpowiednich kolorów i uporządkuje pudełka.

Konsoleta Fryzjerska Shine - Panda

2 790,00 zł 2 371,50 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Konsoleta fryzjerska SHINE  wykonana jest z płyty z połyskiem. Wyposażona jest w oświetlenie LED, które nada zjawiskowego efektu wizualnego. Jest funkcjonalna. Posiada półkę na akcesoria fryzjerskie oraz podnóżek, który daje komfort podczas siedzenia.

Myjnia Fryzjerska Shine - Panda

6 290,00 zł 5 346,50 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Myjnia fryzjerska SHINE elegancka, stylowa i funkcjonalna. Dostępna w trzech wersjach:  BASIC – podstawowa, RELAX z regulacją elektryczną podnóżka oraz LUX  z regulacją elektryczną podnóżka i masażerem. Kolekcja pełna blasku – idealna dla ceniących luksus i wygodę.

Kanapa Shine Do Poczekalni - Panda

4 180,00 zł 3 553,00 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Kanapa do poczekalni SHINE to elegancka i komfortowa podstawa poczekalni. Minimalizm bryły, obicie ze skaju najwyższej jakości i dbałość o każdy szczegół wykonania – te wszystkie zalety sprawią, że kanapa SHINE nada Twojej poczekalni aury profesjonalizmu i lekkości.

Wygodny Fotel Fryzjerski Shine

2 290,00 zł 1 946,50 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Fotel fryzjerski SHINE to lekkość i wygoda. Subtelna, elegancka bryła i trzy rodzaje podstaw do wyboru, tak, aby jak najlepiej dopasować fotel do wnętrza. Fotel jest obity skajem najwyższej jakości i świetnie wkomponuje się w jasne i stonowane wnętrza, zapewniając równocześnie maksymalny komfort pracy.