Filtr

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Zestawy wyposażenia 

  Zestawy wyposażenia

  - Jest 4 produktów.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 produktów
  Zestawy wyposażenia
  W kategorii „Zestawy wyposażenia” mamy do zaoferowania Państwu zestawy mebli i urządzeń do gabinetów kosmetycznych, SPA, odnowy biologicznej, gabinetów medycyny estetycznej.
  Zakupione produkty w zestawie zawsze wychodzą taniej.
  Mamy pewność zachowania takiej samej jakości, jak przy kupowaniu pojedynczych produktów. Dbamy o każdy detal i komfortową przesyłkę, aby najmniejszy szczegół nie uległ uszkodzeniu.
  W ofercie znajduje się niezwykle funkcjonalny fotel elektryczny – regulacja wysokości i kątów nachylenia, lampa lupa i taboret kosmetyczny. Za przykładowy zestaw może posłużyć nam: ZESTAW NA START 238 – BIAŁY. Na przykładzie tego zestawu oszczędzamy 437zł!
  Zachęcamy do kupowania w zestawach – zawsze taniej. W przypadku braku któregoś z elementów zestawu jest możliwość zamiany go na inny. Każde oferowane w zestawach meble maja swój niepowtarzalny design oraz najwyższa klasę wykonania.

  Prócz typowych zestawów startowych – fotel, taboret i lampa lupa – posiadamy w ofercie: 

  zestawy do manicure

  np.: ZESTAW DO MANICURE NA START w którym znajduje się: stolik z torbą, lampa LED, frezarka i zestaw frezów.

  zestaw do mikrodermabrazji i kawitacji 

  Posiadamy tez MINI ZESTAW ZABIEGOWY NA TWARZ do mikrodermabrazji i kawitacji. Zestaw składa się z : peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków, mikrodermabrazji diamentowej, wapzonu. Urządzenie waży zaledwie 4 kg. Jest łatwe i przyjemne w obsłudze. Możemy je bez problemu transportować.