Koszyk
Zadzwoń do nas

Zestawy wyposażenia

Aktywne filtry

W kategorii „Zestawy wyposażenia” mamy do zaoferowania Państwu zestawy mebli i urządzeń do gabinetów kosmetycznych, SPA, odnowy biologicznej, gabinetów medycyny estetycznej.
Zakupione produkty w zestawie zawsze wychodzą taniej.
Mamy pewność zachowania takiej samej jakości, jak przy kupowaniu pojedynczych produktów. Dbamy o każdy detal i komfortową przesyłkę, aby najmniejszy szczegół nie uległ uszkodzeniu.
W ofercie znajduje się niezwykle funkcjonalny fotel elektryczny – regulacja wysokości i kątów nachylenia, lampa lupa i taboret kosmetyczny. Za przykładowy zestaw może posłużyć nam: ZESTAW NA START 238 – BIAŁY. Na przykładzie tego zestawu oszczędzamy 437zł!
Zachęcamy do kupowania w zestawach – zawsze taniej. W przypadku braku któregoś z elementów zestawu jest możliwość zamiany go na inny. Każde oferowane w zestawach meble maja swój niepowtarzalny design oraz najwyższa klasę wykonania.

Prócz typowych zestawów startowych – fotel, taboret i lampa lupa – posiadamy w ofercie: 

zestawy do manicure

np.: ZESTAW DO MANICURE NA START w którym znajduje się: stolik z torbą, lampa LED, frezarka i zestaw frezów.

zestaw do mikrodermabrazji i kawitacji 

Posiadamy tez MINI ZESTAW ZABIEGOWY NA TWARZ do mikrodermabrazji i kawitacji. Zestaw składa się z : peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków, mikrodermabrazji diamentowej, wapzonu. Urządzenie waży zaledwie 4 kg. Jest łatwe i przyjemne w obsłudze. Możemy je bez problemu transportować.

Filtruj według

Selections

Selections

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 356,00 zł - 7 207,00 zł