Sauny fryzjerskie 

Sauny fryzjerskie

- Jest 1 produkt.

Sauny fryzjerskie Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 3 420,00 zł 3 600,00 zł -5%

    LIFE BOOSTER nawilżacz ultradźwiękowy z ozonem do włosów fox / HAIR SPA hair goods mist Urządzenie idealne do wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych związanych z włosami i skórą głowy. Optymalnie nadaje się również do przyspieszania oraz utrwalania procesu koloryzacji włosów. 

    3 420,00 zł 3 600,00 zł -5%
    Obniżka!
Sauny fryzjerskie Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Sauny fryzjerskie
Proponujemy państwu sauny fryzjerskie renomowanych producentów którzy już od lat są na rynku urządzeń fryzjerskich. Zostały zaprojektowane tak aby w ich obsłudze i wizualnym wyglądzie sprawowały się znakomicie. Wysoka ergonomiczność ich obsługi gwarantuje nam to, że będziemy z nich zadowoleni. Popularne w profesjonalnych salonach fryzjerskich, odnowy biologicznej oraz SPA.
Dodatkowe możliwości.
Posiadanie takiego urządzenia da nam dodatkowe możliwości dbania o włosy klienta: nawilżanie włosów i skóry głowy klienta, zapobieganiu łuszczeniu się skóry głowy. Dzięki technologiom sauny uzyskujemy głębsze nawilżenie włosów i skóry.
Korzysci z sauny fryzjerskiej.
O korzyściach płynących z sauny w dzisiejszych czasach chyba nie trzeba opowiadać. Jest to jeden z najlepszych sposobów na nawilżanie oraz poprawę jakości stanu skóry jaki kiedykolwiek istniał na świecie. Sauny przyspieszają przepływ krwi w komórkach skóry, dzięki czemu pozwalają na jej szybszą regeneracje, a wraz z poceniem się uzyskujemy efekt oczyszczenia z toksyn.
Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu z kategorii „nawilżacze/sauny” oraz innymi produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.