Części do mebli kosmetycznych 

Części do mebli kosmetycznych

- Jest 22 produktów.

Pokazuje 1 - 22 z 22 produktów
Pokazuje 1 - 22 z 22 produktów
Części do mebli kosmetycznych

 „Części do mebli kosmetycznych” to dział, który kryje w sobie szereg niezwykle przydatnych akcesoriów. Każdy z prezentowanych przez nas elementów sprzyja szybkiej i bez wątpienia taniej naprawie posiadanych przez nas mebli. Jak wiadomo, starannie wybrane, nowoczesne, praktyczne oaz wygodne meble kosmetyczne stanowią swojego rodzaju wizytówkę każdego gabinetu SPA, wellness czy odnowy biologicznej. Wzmożona eksploatacja prowadzi do uszkodzenia bądź zużycia strategicznych części. Aby na nowo cieszyć się funkcjonalnością mebla wystarczy wymienić dany element. W dziale „Części do mebli kosmetycznych” znajdziecie Państwo akcesoria, które umożliwiają szybką, tanią i co najważniejsze, skuteczną naprawę/wymianę wadliwych, zużytych czy nieestetycznych elementów.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wyłącznie wysokojakościowe elementy znanych, cenionych w branży kosmetycznej producentów, w tym: Ayala, H&B oraz HSE. Wśród prezentowanych przez nas części (zamienników) do mebli znajdują się: słuchawki oraz baterie do myjni, mocowania pomp, osłonki podnośnika, podstawy, uchwyty, odpływy, misy do myjni, kółka (do foteli), podnośniki gazowe i hydrauliczne, lustra, a także kompletne zestawy naprawcze.

Nieestetyczne czy wadliwe meble kosmetyczne nie tylko budzą niesmak czy wpływają na wygodę pracy, ale przede wszystkim zniechęcają Klientów do dalszego korzystania z naszych usług. Proste w montażu, praktyczne części sprawią, że posiadane przez nas sprzęty będą wyglądać jak nowe.