Nożyczki 

Nożyczki

- Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Pokazuje 1 - 10 z 10 produktów
Nożyczki

Fryzjerzy decydujący się na zakup profesjonalnych nożyczek fryzjerskich w naszym sklepie zyskują pewność, iż nigdy nie zdarzy się im źle ucięty włos – a wszystko za sprawą ich wysokiej jakości. Z oferowanymi nożyczkami zyskują Państwo pewność, że cięcie będzie płynne, szybkie i niezwykle dokładne. Pamiętajmy, że niezwykle ważne jest odpowiednie dbanie o nożyczki fryzjerskie. Koniecznie, przed usługą strzyżenia włosów należy je umyć i zadbać by były odpowiednio naostrzone. W jaki sposób naostrzyć nożyczki fryzjerskie? Profesjonalne nożyczki fryzjerskie z pewnością będą ostre przez długi okres, pod warunkiem prawidłowego użytkowania, a w przypadku chęci ich naostrzenia konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalisty. Jako sklep z profesjonalnym sprzętem fryzjerskim oferujemy wysokiej jakości nożyczki fryzjerskie samoostrzące. Wszystkie modele nożyczek wyposażone są w ostrza wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantujące ich długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie.
W naszej ofercie znajdą Państwo tylko wysokiej jakości sprzęt dostępny w wielu modelach z odpowiednio wyprofilowanymi rączkami. Dzięki temu, nasz sprzęt zapewnia ergonomiczne ich użytkowanie przy niewielkim narażeniu na łamanie się. Ergonomia naszych nożyczek sprawia, że dzięki odpowiedniej budowie i wygodnym uchwytom na kciuk, ręka jest odciążona, a palce zabezpieczone przed zbyt dużym naciskiem.
Poza tradycyjnymi nożyczkami degażówkami fryzjerskimi proponujemy Państwu również gorące nożyczki, idealne do strzyżenia na gorąco. Strzyżenie na gorąco to usługa, która zapewnia nie tylko spektakularne efekty ale przede wszystkim zabezpiecza końcówki włosa poprzez ich zamknięcie. Gwarantujemy atrakcyjne warunki handlowe i szybką realizację zamówień.