Koszyk
Zadzwoń do nas

Lista produktów marki Toplaser Japan

Aktywne filtry

Ipl Power Puls + Nd:yag

28 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL Power Puls to piękna i zdrowa skóra

Nd:YAG pozwala na najskuteczniejsze usuwanie tatuaży - zarówno tych ciemnych jak i kolorowych - makijaż permanentny

Już teraz dostępne wyjątkowe połączenie dwóch technologii w jednym urzadzeniu!

Magic Rf

28 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Energia RF podawana jest tylko do wybranych obszarów skóry. Wstrzeliwane igły dostają się na głębokość od 0,25 mm aż do 3 mm. Dzięki temu możemy pracować na parametrach dotychczas nieosiągalnych na innych urządzeniach, zachowując zarazem pełne bezpieczeństwo zabiegów.

Ipl Power Puls

21 900,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL POWER PULS jest urządzeniem wykorzystującym najnowocześniejszą technologię  energii świetlnej i fali radiowej RF ( technologia E-Light)  w zabiegach kosmetycznych i medycznych.

Coapeel 3000

26 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Oxybrazja to nowość na rynku kosmetologicznym. Zabieg polega na intensywnym złuszczaniu naskórka. Jest jednak przyjemniejszy od mikrodermabrazji wykonanej za pomocą korundu (tlenku glinu), czy diamentu. Nie powoduje podrażnień i zaczerwień skóry.

Resolution Five Electroporation

38 300,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Resolution 5 care® to najskuteczniejsze, najlepsze urządzenie wykorzystujące kilka technologii jednocześnie potęgując przy tym efektywność zabiegu. Dzięki Resolution 5 care® system możemy wykonywać różnego rodzaju programy zabiegowe na twarz: programy odmładzające, nawilżajace, ujędrniające, antycellulitowe i odchudzające. Pomocne są w tym celu specjalnie stworzone do tego celu produkty.

Toplaser Rf-V6

5 950,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

To nowoczesny zabieg likwidujący zwiotczenia skóry. Do tego zabiegu wykorzystuje się urządzenie radiofrekwencji to najbardziej znana, nowoczesna i bardzo skuteczna technologia wykorzystująca częstotliwość radiową. Dzięki tej aparaturze możemy wykonać bezinwazyjne, nie chirurgiczne zabiegi liftingu.

Ipl G-Light Exclusiv

29 900,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL G – Light 15 w 1 to najnowocześniejsze i najbardziej wszechstronne urządzenie dostępne na rynku. Wykorzystuje wiele zaawansowanych technologii: IPL + RF ( energię świetlną w połączeniu z falą radiową w celu spotęgowania efektów zabiegowych), falę radiową monopolarną i wielopolarną, ultradźwięki 1 Mhz.

Ipl G-Light

17 900,01 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL G- Light  jest urządzeniem wykorzystującym najnowocześniejszą technologię   energii świetlnej w połączeniu z falą radiową RF  w zabiegach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Toplaser Ipl + Rf 60 J/Cm2

39 000,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

IPL TOP LASER to najnowszej generacji technologia E –Light ( energia świetlna, potęgowana przez działanie fali radiowej RF)  dostępna na rynku kosmetologii i medycyny. To wysokiej klasy urządzenie, które pozwala na leczenie szerokiego wachlarza rozmaitych problemów skórnych.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 39 001,00 zł