Fotele pedicure SPA

Aktywne filtry

Fotel SPA Pedicure PIRA

4 218,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Klasyczna i ponadczasowa forma HS 5200, bardzo dobre materiały i wykończenia. Praktyczny i funkcjonalny, przeznaczony do zabiegów pedicure wykonywanych w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i spa. Elegancki i komfortowy.

Fotel SPA Pedicure GENTLE

8 683,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Piękna nowoczesna forma HS 5128, bardzo dobre materiały, idealne wykończenia. Jeden z najbardziej przyciągających uwagę foteli przeznaczonych do zabiegów pedicure wykonywanych w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i spa. Prosty w formie i bardzo komfortowy podniesie standard gabinetu i doda mu prestiżu.

Fotel SPA Pedicure CALN

12 245,50 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Piękna forma HS 5122, bardzo dobre materiały, idealne wykończenia. Jeden z najciekawszych foteli przeznaczonych do zabiegów pedicure wykonywanych w wyspecjalizowanych gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej i spa. Elegancki i bardzo komfortowy podniesie standard gabinetu i doda mu prestiżu.

Elektryczny Fotel Podologiczny Grafitowy - Unico

9 855,27 zł
Dostępny: Brak na magazynie

UNICO fotel do pedicure to regulowany elektrycznie fotel kosmetyczny. Kolor: biały.
Sterowany za pomocą 2 paneli sterujących oraz pilota.
Fotel ze względu na wygodę oraz możliwość regulacji idealnie sprawdzi się do wykonywania kompleksowych usług kosmetycznych (nie tylko dla podologa).

Elektryczny Fotel Podologiczny Biały - Unico

9 855,27 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Medico II PLUS podologiczny to regulowany, sterowany elektrycznie fotel kosmetyczny. Kolor: biały.
Sterowany za pomocą 2 paneli sterujących. 
Fotel idealny zarówno do zabiegów wykonywanych na twarzy i na ciele (zaślepiony otwór na twarz) oraz pedicure (możliwość regulowania rozchylenia nóg).

Ekskluzywne fotele pedicure SPA jakie posiadamy w ofercie naszego sklepu są wykonywane z największą jakością. Specjalnie wyprofilowane siedzenia zapewniają wysoki komfort podczas zabiegów pielęgnacyjnych stóp. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu siedzisku nasz kręgosłup odpoczywa. Głowę możemy oprzeć o podgłówek i dać odpocząć naszym kręgom szyjnym. Ręce mogą być swobodnie podparte na miękkich podłokietnikach. Dzięki naszym fotelom klienci podczas zabiegu poczują się dopieszczeni, zrelaksowani. Będą odczuwać wygodę oraz wypoczną przed czekającymi ich obowiązkami.
Fotele pedicure SPA nadają się do małych gabinetów jak i większych ekskluzywnych salonów kosmetycznych. W ofercie są klasyczne fotele jak i większe fotele z masażem.
Niektóre klasyczne fotele posiadają zestaw, w którym znajduje się zdejmowany podnóżek, misa porcelanowa oraz taboret kosmetyczny – idealny zestaw dla mniejszych gabinetów kosmetycznych.
Dla ekskluzywnych salonów w ofercie sklepu znajdują się fotele z funkcjami takimi jak hydromasaż oraz koloroterapia, regulowanie pozycji fotelów manualnie lub za pomocą pilota, funkcje masażu rolkowego oraz uciskowego. Fotele posiadają możliwość podłączenia bieżącej wody z regulacją temperatury.
Wszystkie fotele posiadają największa jakość materiałów obicia, dzięki temu dają poczucie luksusu korzystającemu z niego klientowi, oraz łatwość w czyszczeniu i pielęgnacji mebla.
Fotele pedicure SPA posiadają regulowane części dzięki czemu klient ma możliwość ułożyć się w wygodny dla siebie sposób podczas wykonywania zabiegu. Klasyczne fotele posiadają możliwość obrotu o 360°, a także praktyczną misę. Wszystkie części fotela do pedicure’u zostały wykonane z największa jakością i dbałościami o szczegóły. Materiały dają się łatwo czyścić i są przyjemne dla oka klienta.

Filtruj według

Selections

Selections

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 118,00 zł - 14 190,00 zł