Filtr

Włączone filtry:

  Najlepiej sprzedające się

  W tej chwili brak najlepiej sprzedających się

  Nowe produkty

  Fotele pedicure SPA 

  Fotele pedicure SPA

  - Jest 39 produktów.

  Pokazuje 1 - 39 z 39 produktów
  Pokazuje 1 - 39 z 39 produktów
  Fotele pedicure SPA
  Ekskluzywne fotele pedicure SPA jakie posiadamy w ofercie naszego sklepu są wykonywane z największą jakością. Specjalnie wyprofilowane siedzenia zapewniają wysoki komfort podczas zabiegów pielęgnacyjnych stóp. Dzięki specjalnie wyprofilowanemu siedzisku nasz kręgosłup odpoczywa. Głowę możemy oprzeć o podgłówek i dać odpocząć naszym kręgom szyjnym. Ręce mogą być swobodnie podparte na miękkich podłokietnikach. Dzięki naszym fotelom klienci podczas zabiegu poczują się dopieszczeni, zrelaksowani. Będą odczuwać wygodę oraz wypoczną przed czekającymi ich obowiązkami.
  Fotele pedicure SPA nadają się do małych gabinetów jak i większych ekskluzywnych salonów kosmetycznych. W ofercie są klasyczne fotele jak i większe fotele z masażem.
  Niektóre klasyczne fotele posiadają zestaw, w którym znajduje się zdejmowany podnóżek, misa porcelanowa oraz taboret kosmetyczny – idealny zestaw dla mniejszych gabinetów kosmetycznych.
  Dla ekskluzywnych salonów w ofercie sklepu znajdują się fotele z funkcjami takimi jak hydromasaż oraz koloroterapia, regulowanie pozycji fotelów manualnie lub za pomocą pilota, funkcje masażu rolkowego oraz uciskowego. Fotele posiadają możliwość podłączenia bieżącej wody z regulacją temperatury.
  Wszystkie fotele posiadają największa jakość materiałów obicia, dzięki temu dają poczucie luksusu korzystającemu z niego klientowi, oraz łatwość w czyszczeniu i pielęgnacji mebla.
  Fotele pedicure SPA posiadają regulowane części dzięki czemu klient ma możliwość ułożyć się w wygodny dla siebie sposób podczas wykonywania zabiegu. Klasyczne fotele posiadają możliwość obrotu o 360°, a także praktyczną misę. Wszystkie części fotela do pedicure’u zostały wykonane z największa jakością i dbałościami o szczegóły. Materiały dają się łatwo czyścić i są przyjemne dla oka klienta.