Najlepiej sprzedające się

Lista produktów producenta: Kazaro

Produkty firmy Kazaro znane są z nietuzinkowego wzornictwa i kreatywności w podeściu do mebli fryzjerskich. Meble i urzadzenia firmy Kazaro są dobrze znane w wielu salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Ich produkty są niezwykle nowoczesne i niesamowicire komfortowe, proste w obsłudze.

Produkty firmy Kazaro znane są z nietuzinkowego wzornictwa i kreatywności w podeściu do mebli fryzjerskich. Meble i urzadzenia firmy Kazaro są dobrze znane w wielu salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Ich produkty są niezwykle nowoczesne i niesamowicire komfortowe, proste w obsłudze. Produkują i importują meble takie jak fotele fryzjerskie czy piękne, ekskluzywne lustra do salonów fryzjerskich, ale mogą znaleźć także zastosowanie w domu. 


Myjnie fryzjerskie i fotele posiadają bardzo orginalne wzornictwo i nietuzinkową kolorystykę. Fotele kosmetycznę mają wysoką jakość wykonania i są niezwykle komfortowe.  Poznaj produkty firmy kazaro.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 244 produktów
 • 2 900,00 zł
  Nowy

  Oryginalna myjnia fryzjerska z siedziskiem o geometrycznym kształcie, która z pewnością przyciągnie oko miłośników dobrego, unikalnego stylu. Myjnia AQUA doskonale sprawdzi się w profesjonalnie zaprojektowanym oraz nowoczesnym wnętrzu. Wykonana w czarnej kolorystyce z modnym szarym (grafitowym) siedziskiem, tapicerowanym skórą ekologiczną.

  2 900,00 zł
 • 2 900,00 zł
  Nowy

  Oryginalna myjnia fryzjerska z siedziskiem o geometrycznym kształcie, która z pewnością przyciągnie oko miłośników dobrego, unikalnego stylu. Myjnia AQUA doskonale sprawdzi się w profesjonalnie zaprojektowanym oraz nowoczesnym wnętrzu. Wykonana w czarnej kolorystyce ze stonowanym czarnym siedziskiem, tapicerowanym skórą ekologiczną o strukturze crocodillo.

  2 900,00 zł
 • 2 900,00 zł
  Nowy

  Oryginalna myjnia fryzjerska z siedziskiem o geometrycznym kształcie, która z pewnością przyciągnie oko miłośników dobrego, unikalnego stylu. Myjnia AQUA doskonale sprawdzi się w profesjonalnie zaprojektowanym oraz nowoczesnym wnętrzu. Wykonana w białej kolorystyce z kontrastowym czarnym siedziskiem, tapicerowanym skórą ekologiczną o strukturze crocodillo.

  2 900,00 zł
 • 5 700,00 zł
  Nowy

  Myjnia fryzjerska z linii WERSAL biała ekoskóra. Profesjonalny i luksusowy niezbędnik w każdym salonie fryzjerskim, który pragnie być wyjątkowy i oryginalny.  Myjnia z regulowanym elektrycznie podnóżkiem. W zestawie z myjnią znajduje się kompleksowy komplet armatury. Kolor tapicerki: biały.Kolor misy: biały.

  5 700,00 zł
 • 5 700,00 zł
  Nowy

  Myjnia fryzjerska z linii WERSAL czarna lakierowana ekoskóra. Profesjonalny i luksusowy niezbędnik w każdym salonie fryzjerskim, który pragnie być wyjątkowy i oryginalny.  Myjnia z regulowanym elektrycznie podnóżkiem. W zestawie z myjnią znajduje się kompleksowy komplet armatury. Kolor tapicerki: czarny.Kolor misy: biały.

  5 700,00 zł
 • 6 200,00 zł
  Nowy

  Myjnia fryzjerska z linii WERSAL. Profesjonalny i luksusowy niezbędnik w każdym salonie fryzjerskim, który pragnie być wyjątkowy i oryginalny. Model ten wyróżnia zdobienie SWAROVSKI ELEMENTS. Myjnia z regulowanym elektrycznie podnóżkiem. W zestawie z myjnią znajduje się kompleksowy komplet armatury. Kolor tapicerki: biały.Kolor misy: biały.

  6 200,00 zł
 • 4 824,00 zł
  Nowy

  Konsola barberska / fryzjerska w klimacie retro inspirowana tradycyjnymi wartościami męskiej sztuki fryzjerskiej i barberingu.

  4 824,00 zł
 • 6 200,00 zł
  Nowy

  Męski Fotel Fryzjerski BARBERSKI pikowany w kolorze czarnym. Stylizowany na styl barokowy fotel BARBER BAROK zachwyca perfekcyjnym wykonaniem z dbałością o najmniejsze detale. Produkt niewątpliwie luksusowy i elegancki. 

  6 200,00 zł
 • 6 200,00 zł
  Nowy

  Męski Fotel Fryzjerski BARBERSKI w kolorze zielonym (ciemnej zieleni). Stylizowany na styl barokowy fotel BARBER BAROK zachwyca perfekcyjnym wykonaniem z dbałością o najmniejsze detale. Produkt niewątpliwie luksusowy i elegancki. 

  6 200,00 zł
 • 6 200,00 zł
  Nowy

  Męski Fotel Fryzjerski BARBERSKI pikowany w kolorze brązowym (ciemnego brązu). Stylizowany na styl barokowy fotel BARBER BAROK zachwyca perfekcyjnym wykonaniem z dbałością o najmniejsze detale. Produkt niewątpliwie luksusowy i elegancki. 

  6 200,00 zł
 • 3 600,00 zł
  Nowy

  Profesjonalna myjnia fryzjerska z ceramiczną misą oraz regulowanym podnóżkiem. Misa zawiera cały komplet armatury w zestawie.  Myjnia AVENANT PRO to najnowsza odsłona lubianej i cenionej przez klientów serii AVENANT. Myjnię PRO charakteryzują ozdobne przeszycia, które nadają jej niepowtarzalny charakter. Myjnia osadzona została na stabilnej, metalowej...

  3 600,00 zł
 • 3 600,00 zł
  Nowy

  Profesjonalna myjnia fryzjerska z ceramiczną misą oraz regulowanym podnóżkiem. Misa zawiera cały komplet armatury w zestawie.  Myjnia AVENANT PRO to najnowsza odsłona lubianej i cenionej przez klientów serii AVENANT. Myjnię PRO charakteryzują ozdobne przeszycia, które nadają jej niepowtarzalny charakter. Myjnia osadzona została na stabilnej, metalowej...

  3 600,00 zł
 • 3 970,00 zł
  Nowy

  Profesjonalna myjnia fryzjerska z masażerem, ceramiczną misą oraz regulowanym podnóżkiem. Misa zawiera cały komplet armatury w zestawie.  Myjnia AVENANT z funkcją masażu osadzona została na stabilnej, metalowej podstawie.Kolor tapicerki: czarny.Kolor misy: czarny.

  3 970,00 zł
 • 3 970,00 zł
  Nowy

  Profesjonalna myjnia fryzjerska z masażerem, ceramiczną misą oraz regulowanym podnóżkiem. Misa zawiera cały komplet armatury w zestawie.  Myjnia AVENANT z funkcją masażu osadzona została na stabilnej, metalowej podstawie.Kolor tapicerki: ciemny brąz.Kolor misy: biały.

  3 970,00 zł
 • 3 350,00 zł
  Nowy

  Profesjonalna myjnia fryzjerska z misą oraz regulowanym podnóżkiem. Misa zawiera cały komplet armatury w zestawie. Myjnia AVENANT osadzona została na stabilnej, metalowej podstawie.Kolor tapicerki: ecru.Kolor misy: biały.

  3 350,00 zł
 • 1 290,00 zł
  Nowy

  Oryginalny fotel fryzjerski kształtem przypominający kapelusz kowbojski. Fotel nada każdemu wnętrzu mocny i charakterny styl.Kolor: ciemny brąz.

  1 290,00 zł
 • 1 290,00 zł
  Nowy

  Oryginalny fotel fryzjerski z podnóżkiem, kształtem przypominający kapelusz kowbojski. Fotel nada każdemu wnętrzu mocny i charakterny styl.Kolor: czerwony.

  1 290,00 zł
 • 1 290,00 zł
  Nowy

  Oryginalny fotel fryzjerski z podnóżkiem, kształtem przypominający kapelusz kowbojski. Fotel nada każdemu wnętrzu mocny i charakterny styl.Kolor: czarny.

  1 290,00 zł
 • 2 300,00 zł
  Nowy

  Jedyny w swoim rodzaju, prestiżowy kwiatowy fotel fryzjerski. Podłokietniki przypominają kształtem kły mamuta, dzięki czemu fotel jest niezwykle charakterystyczny. Akcent drapieżności wyróżnia go spośród innych foteli.  Kolor obudowy: biały. Kolor tapicerki: wielokolorowy (wzór w kwiaty).

  2 300,00 zł
 • 2 300,00 zł
  Nowy

  Jedyny w swoim rodzaju, prestiżowy fioletowy fotel fryzjerski. Podłokietniki przypominają kształtem kły mamuta, dzięki czemu fotel jest niezwykle charakterystyczny. Akcent drapieżności wyróżnia go spośród innych foteli.  Kolor obudowy: czarny. Kolor tapicerki: fioletowy.

  2 300,00 zł
 • 1 950,00 zł
  Nowy

  Lakierowany na wysoki połysk pikowany fotel fryzjerski.  Fotel wyposażony jest w wygodną poduszkę, którą możesz w każdej chwili zdjąć. 

  1 950,00 zł
 • 1 360,00 zł
  Nowy

  Stylowy szary fotel fryzjerski, charakteryzujący się unikalną prezencją oraz mocną konstrukcją.  Fotel fryzjerski z nowej kolekcji Kazaro, zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Geometryczna forma i wygodne, obszerne siedzisko sprawiają, że fotel będzie nowoczesnym i funkcjonalnym meblem idealnym do każdego salonu...

  1 360,00 zł
 • 1 360,00 zł
  Nowy

  Stylowy fotel fryzjerski w kolorze ecru, charakteryzujący się unikalną prezencją oraz mocną konstrukcją.  Fotel fryzjerski z nowej kolekcji Kazaro, zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Geometryczna forma i wygodne, obszerne siedzisko sprawiają, że fotel będzie nowoczesnym i funkcjonalnym meblem idealnym do...

  1 360,00 zł
 • 1 360,00 zł
  Nowy

  Stylowy czarny fotel fryzjerski, charakteryzujący się unikalną prezencją oraz mocną konstrukcją.  Fotel fryzjerski z nowej kolekcji Kazaro, zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów. Geometryczna forma i wygodne, obszerne siedzisko sprawiają, że fotel będzie nowoczesnym i funkcjonalnym meblem idealnym do każdego...

  1 360,00 zł
 • 1 900,00 zł
  Nowy

  Fotel fryzjerski Mila to luksusowy czarny fotel fryzjerski z podnośnikiem hydraulicznym. Kolor obicia: biały. Kolor tapicerki: czarny.

  1 900,00 zł
 • 4 500,00 zł
  Nowy

  Profesjonalna myjnia fryzjerska z misą ceramiczną. LUXURY to luksusowa myjnia elektrycznie regulowana pilotem. Możliwość regulacji tylko pozycji podnóżka lub całości (siedziska z podparciem i z podnóżkiem). Kolor misy: czarny. Kolor obicia: grafitowy.

  4 500,00 zł
 • 4 500,00 zł
  Nowy

  Profesjonalna myjnia fryzjerska z misą ceramiczną. LUXURY to luksusowa myjnia elektrycznie regulowana pilotem. Możliwość regulacji tylko pozycji podnóżka lub całości (siedziska z podparciem i z podnóżkiem). Kolor misy: czarny. Kolor obicia: czarny.

  4 500,00 zł
 • 1 490,00 zł
  Nowy

  Obrotowy fotel fryzjerski tapicerowany skórą ekologiczną.LUXURY to połączenie doskonałej ergonomii z nowoczesnym designem. LUXURY to funkcjonalny fotel fryzjerski na pompie hydraulicznej, która umożliwia regulowanie wysokości.   Kolor: czarny.

  1 490,00 zł
 • 1 490,00 zł
  Nowy

  Obrotowy fotel fryzjerski tapicerowany skórą ekologiczną.LUXURY to połączenie doskonałej ergonomii z nowoczesnym designem. LUXURY to funkcjonalny fotel fryzjerski na pompie hydraulicznej, która umożliwia regulowanie wysokości.   Kolor: grafitowy.

  1 490,00 zł
 • 2 600,00 zł
  Nowy

  Wyjątkowy czarny fotel fryzjerski / barberski z podłokietnikiem. Posiada pompę hydrauliczną, która zapewnia maksymalny komfort pracy oraz podnóżek, który wpływa na komfort klientów.  Niezwykle oryginalny, inspirowany stylem antycznym - starożytną Grecją i Rzymem.  Kolor: czarny.

  2 600,00 zł
 • 870,00 zł
  Nowy

  Efektowne lustro fryzjerskie zamknięte w białej, owalnej ramie. Rama lustra wykonana została z błyszczącej płyty pleksi. Piękna i funkcjonalna ozdoba każdego salonu. 

  870,00 zł
 • 75,00 zł
  Nowy

  Trzpień gumowy PROMED do mocowania kapturków ściernych o średnicy 13 mm, firmy PROMED.

  75,00 zł
 • 70,00 zł
  Nowy

  Specjalistyczny kombinezon elastyczny, zapewniający higienę i komfort podczas wielu zabiegów, takich jak zabiegi: chirurgiczne, ortopedyczne, medyczne, kosmetyczne i rehabilitacyjne. Kombinezon jest również niezbędny podczas wykonywania masażu terapeutycznego, usuwającego cellulitis. 

  70,00 zł
 • 55,00 zł
  Nowy

  Pokrowiec z froty wielokrotnego użytku. Dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych: czarny, czerwony, biały, ecru.

  55,00 zł
 • 680,00 zł
  Nowy

  Lampa kosmetyczna wyposażona w lampy LED 60. Lampa mocowana do biurka. Lampy LED 60 powodują, że lampa nie nagrzewa się, co pozwala na znacznie dłuższą pracę niż w przypadku żarówek tradycyjnych. Temperatura barwowa lampy to 6000-6500 K oraz 760 Lumenów. Lampa posiada szklany obiektyw o średnicy 12,7 cm. 

  680,00 zł
 • 1 400,00 zł
  Nowy

  Pomocnik kosmetyczny na kółkach przeznaczony jako stabilna półka dla urządzeń zabiegowych. Posiada uchwyty na głowice urządzeń, gwarantując, że Twoje urządzenia będą zawsze pod ręką. 

  1 400,00 zł
 • 450,00 zł
  Nowy

  Ergonomiczny taboret kosmetyczny z siedziskiem wyprofilowanym w tzw. siodło oraz owalnym oparciem. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Możliwość regulacji za pomocą rączki umieszczonej pod siedziskiem: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska. Posiada stabilną...

  450,00 zł
 • 450,00 zł
  Nowy

  Ergonomiczny taboret kosmetyczny z siedziskiem wyprofilowanym w tzw. siodło oraz owalnym oparciem. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Możliwość regulacji za pomocą rączki umieszczonej pod siedziskiem: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska. Posiada stabilną...

  450,00 zł
 • 450,00 zł
  Nowy

  Ergonomiczny taboret kosmetyczny z siedziskiem wyprofilowanym w tzw. siodło oraz owalnym oparciem. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Możliwość regulacji za pomocą rączki umieszczonej pod siedziskiem: regulowane odchylenie oparcia, nachylenie siedziska oraz wysokość siedziska. Posiada stabilną...

  450,00 zł
 • 350,00 zł
  Nowy

  Krzesło kosmetyczne z podparciem pleców oraz podłokietnikami. Podparcie wykonane zostało z tworzywa z właściwościami elastycznymi, aby oparcie dopasowywało się do pozycji siedzącego. Materiał ten nie jest jednak na tyle elastyczny, aby zaburzyć stabilność taboretu, dlatego hoker świetnie sprawdzi się tam, gdzie potrzebna jest niezwykle duża precyzja - np....

  350,00 zł
 • 590,00 zł
  Nowy

  Głębokie i niesamowicie wygodne krzesła kosmetyczne na pompach hydraulicznych COMFORT. Idealna propozycja do salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gdzie spędza się długie godziny siedząc. Taboret posiada ergonomiczne siedzisko, które obite zostało wysokiej jakości gładkim skajem. Do wykończenia siedziska użyto srebrnej, metalowej lamówki, która doskonale...

  590,00 zł
 • 590,00 zł
  Nowy

  Głębokie i niesamowicie wygodne krzesła kosmetyczne na pompach hydraulicznych COMFORT. Idealna propozycja do salonów kosmetycznych i fryzjerskich, gdzie spędza się długie godziny siedząc. Taboret posiada ergonomiczne siedzisko, które obite zostało wysokiej jakości gładkim skajem. Do wykończenia siedziska użyto srebrnej, metalowej lamówki, która doskonale...

  590,00 zł
 • 550,00 zł
  Nowy

  Profesjonalny taboret kosmetyczny wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Taboret posiada trzy funkcje regulacji: odchylenia oparcia, nachylenia siedziska oraz wysokości siedziska. Mocna chromowana podstawa pięcioramienna na obrotowych...

  550,00 zł
 • 550,00 zł
  Nowy

  Profesjonalny taboret kosmetyczny wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Taboret posiada trzy funkcje regulacji: odchylenia oparcia, nachylenia siedziska oraz wysokości siedziska. Mocna chromowana podstawa pięcioramienna na obrotowych...

  550,00 zł
 • 550,00 zł
  Nowy

  Profesjonalny taboret kosmetyczny wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Taboret posiada trzy funkcje regulacji: odchylenia oparcia, nachylenia siedziska oraz wysokości siedziska. Mocna chromowana podstawa pięcioramienna na obrotowych...

  550,00 zł
 • 550,00 zł
  Nowy

  Profesjonalny taboret kosmetyczny wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Taboret posiada trzy funkcje regulacji: odchylenia oparcia, nachylenia siedziska oraz wysokości siedziska. Mocna chromowana podstawa pięcioramienna na obrotowych...

  550,00 zł
 • 550,00 zł
  Nowy

  Profesjonalny taboret kosmetyczny wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Taboret posiada trzy funkcje regulacji: odchylenia oparcia, nachylenia siedziska oraz wysokości siedziska. Mocna chromowana podstawa pięcioramienna na obrotowych...

  550,00 zł
 • 550,00 zł
  Nowy

  Profesjonalny taboret kosmetyczny wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Taboret posiada trzy funkcje regulacji: odchylenia oparcia, nachylenia siedziska oraz wysokości siedziska. Mocna chromowana podstawa pięcioramienna na obrotowych...

  550,00 zł
 • 550,00 zł
  Nowy

  Profesjonalny taboret kosmetyczny wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy detal. Hoker charakteryzuje wysoka jakość użytych materiałów i mocna, miękka w dotyku skóra ekologiczna. Taboret posiada trzy funkcje regulacji: odchylenia oparcia, nachylenia siedziska oraz wysokości siedziska. Mocna chromowana podstawa pięcioramienna na obrotowych...

  550,00 zł
 • 3 800,00 zł
  Nowy

  Myjnia fryzjerska z misą cenionej marki Kazaro z linii ORIGAMI. Model ten wyróżniają charakterystyczne i unikalne kształty. Ceramiczna, nie rozlewająca wody misa oraz komplet armatury i przyłącza w zestawie. Myjnia montowana do posadzki. Kolor obudowy: biały. Kolor tapicerki: zielony.

  3 800,00 zł
Pokazuje 1 - 50 z 244 produktów