Filtr

Włączone filtry:

  Najlepiej sprzedające się

  Hokery fryzjerskie 

  Hokery fryzjerskie

  - Jest 139 produktów.

  Bestsellery

  na stronę
  Pokazuje 1 - 50 z 139 produktów
  Pokazuje 1 - 50 z 139 produktów
  Hokery fryzjerskie

  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją hokerów fryzjerskich. Naszym Klientom pragniemy zaoferować najwyższej jakości krzesła fryzjerskie, idealne na potrzeby nowoczesnych gabinetów fryzjerskich – niezależnie od metrażu czy aranżacji wnętrza. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo produkty wyłącznie znanych, renomowanych i cenionych przez fryzjerów producentów – Panda, Milano, FOX, H&B czy Xafi.

  Krzesła fryzjerskie

  sprawdzą się wszędzie tam, gdzie panuje wzmożony ruch. Wysokojakościowa usługa wymaga odpowiednich akcesoriów oraz dobrego samopoczucia. Prezentowane przez nas hokery bez wątpienia obciążą plecy w trakcie pracy, co pozwoli uniknąć personelowi gabinetu fryzjerskiego bólu kręgosłupa czy szyi. Prezentowane przez nas profesjonalne hokery fryzjerskie umożliwiają wygodną pracę w pełni komfortowych warunkach.

  Hoker czy fotel fryzjerski.

  Każdy model dostępny w naszym asortymencie zapatrzony został w solidne, wytrzymałe kółeczka, pozwalające na swobodne przemieszczanie się po salonie. Na szczególną uwagę zasługuje wygodne siedzisko. Zależnie od potrzeb, w naszym sklepie znajdziecie Państwo hokery z oparciem, pozwalające w znacznym stopniu odciążyć dolny odcinek kręgosłupa oraz modele tradycyjne bez oparcia, sprzyjające większej mobilności w czasie pracy.

  Mnogość kolorów oraz wzorów sprawia, że każdy z Państwa bez wątpienia znajdzie u nas produkt dopasowany do swoich potrzeb.
  Uwaga! wszystkie produkty posiadają regulację wysokości oraz obrotowe siedzisko.