Lista produktów producenta: Hairway

Firma produkuje wyposażenie do salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Największym powodzeniem cieszą się jednak urządzenia dla fryzjerów tej firmy. Lokówki i suszarki robią niesamowitą karierę w gabinetach fryzjerskich.

Firma produkuje wyposażenie do salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Prócz mebli w swojej ofercie posiadają urządzenia niezwykle dobrej jakości, bardzo cenione przez fryzjerów. Urządzenia takie jak prostownice i suszarki. Meble jakie oferują to niezwykle designerskie fotele fryzjerskie oraz wysoce funkcjonalne i ergonomiczne myjnie fryzjerskie. Prócz oferty dla fryzjerów, posiadają też produkty odpowiednie do salonu kosmetycznego, takie jak: podgrzewacz do wosku, torba kosmetyczna czy profesjonalny sterylizator kwarcowy.


Największym powodzeniem cieszą się jednak urządzenia dla fryzjerów tej firmy. Lokówki i suszarki robią niesamowitą karierę w gabinetach fryzjerskich. Dzieje się tak ponieważ urządzenia firmy Hairway są bardzo trwałe, nie ulegają awariom, są stylowo zaprojektowane oraz bardzo łatwo się z nich korzysta. Dodatkowo proponowane są bardzo przystępne ceny.


Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Hairway, oraz do zapoznania się z innymi produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.  

Więcej

Bestsellery

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 103 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 103 produktów