Lista produktów marki Hairway

Hairway Professional - urządzenia do salonów kosmetycznych

Renomowana firma Hairway produkuje profesjonalnej jakości wyposażenie do salonów fryzjerskich i kosmetycznych. W asortymencie tego producenta znajdują się między innymi suszarki, maszynki i trymery do włosów, prostownice, falownice, lokówki, walizki, kufry i torby na przybory, a także solidne meble kosmetyczne.

Kompleksowe wyposażenie salonu

Urządzenia firmy Hairway zyskały ogromną popularność i są bardzo cenione przez fryzjerów. Niezastąpione suszarki Hairway z jonizacją (przeciwko elektryzowaniu się włosów) posiadają różne poziomy prędkości i grzania, wymienne dysze, oddzielny przycisk do zimnego powietrza, wyjmowany filtr i długi kabel zasilający ułatwiający pracę. Niesamowitym powodzeniem cieszą się też Hairway walizki kosmetyczne na kółkach, które są niezwykle wygodne w użytkowaniu, wyglądają elegancko, a dzięki wnętrzu z wieloma schowkami i wyłożeniu pianką pozwalają zadbać o porządek i bezpieczeństwo przechowywanych kosmetyków i akcesoriów. Oczywiście koniecznie trzeba wspomnieć także o podstawowym wyposażeniu każdego salonu. Hairway meble kosmetyczne są designerskie, wysoce funkcjonalne i wytrzymałe. Oprócz różnych modeli foteli fryzjerskich, firma proponuje również myjnie fryzjerskie, fotele barberskie, hokery dla pracowników, suszarki hełmowe, infrazony przyspieszające procesy koloryzacji, konsole fryzjerskie z lustrem jedno- i dwuosobowe, pomocniki fryzjerskie i kosmetyczne, lampy powiększające na statywie, stoły do manicure, a nawet mini recepcje i eleganckie sofy do poczekalni z obiciem z eco skóry i znacznie więcej!

Zapraszamy do zapoznania się z oryginalnymi produktami firmy Hairway. Jako dystrybutor urządzeń Hairway oferujemy bardzo przystępne ceny i niski koszt dostawy do salonu. Profesjonalne produkty są trwałe, odpowiadają na wysokie wymagania klientów i gwarantują pełne zadowolenie z usług.

Aktywne filtry

Filtruj według

Cena

Cena

  • 196,00 zł - 3 752,00 zł