Fotele do poczekalni

Aktywne filtry

Ovo Fotel Do Poczekalni Futurystyczny - Panda

3 319,00 zł 2 821,15 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Fotel do poczekalni OVO to wygoda i futuryzm w jednym. Wyjątkowy kształt fotela podkreśla dodatkowo niezwykłą kolorystykę. Soczyste barwy mebli z tej kolekcji nadadzą każdemu salonowi aury nowoczesności, zachowując jednocześnie to, co w meblach fryzjerskich najważniejsze: komfort i funkcjonalność.

Fotel Do Poczekalni Klara - Panda

1 413,00 zł 1 201,05 zł -15%
Dostępny: Brak na magazynie

Fotel do poczekalni KLARA to stonowany i elegancki mebel, który wpasuje się w każdą przestrzeń. Prosta linia i obicie ze skaju najwyższej jakości to gwarancja komfortu i wrażeń estetycznych. Fotel KLARA jest idealnym rozwiązaniem dla salonów, które stawiają na subtelne wyrafinowanie i profesjonalizm.

Fotel to serce każdej poczekalni

Dobre wrażenie - stylowa poczekalnia z wygodnymi fotelami. 

Siedzisko do pokoju recepcyjnego, które udostępnia się gościom w poczekalni, aby zapewnić im miejsce do siedzenia, umożliwiające oczekiwanie na wizytę przed umówionym terminem. Ważne jest, aby klient nie musiał długo oczekiwać na swoją kolej, jednak co zrobić jeśli jest to nieuniknione? Najlepszym rozwiązaniem jest zapewnienie klientom wygodnych foteli w poczekalni, aby mogli poczuć się komfortowo. Stylowe fotele do poczekalni sprawią, że Twój salon pozostawi po sobie dobre wrażenie na długo, a klienci poczują się mile widziani. Nikt nie lubi długo czekać, jednak czekanie w brzydkim miejscu jest jeszcze bardziej frustrujące.

Jakie fotele do poczekalni wybrać

W sklepie eversun.pl znajdziecie Państwo wygodne i nowoczesne fotele w różnych kolorach, które doskonale wpasują się w przytulny klimat Państwa poczekalni w salonie kosmetycznym. Wnętrze powinno być przytulne i oddawać charakter właściciela. Niezależnie czy jest to poczekalnia w salonie kosmetycznym, czy też w innym miejscu, zaprojektować należy ją w zgodzie z własną koncepcją. Najlepsza poczekalnia to taka, która tworzy przyjazną atmosferę. Poczekalnia w salonie fryzjerskim powinna być jednak zaaranżowana inaczej niż na przykład poczekalnia w gabinecie medycznym, gdzie ceni się również surowość wnętrza, która kojarzy się z medyczną higieną pracy. Do poczekalni gabinetu medycznego często wybierane są krzesła, jednak fotele również nie są rzadkością. Najpopularniejszymi fotelami  wybieranymi do poczekalni są modele o uniwersalnym designie, ponieważ nie zawsze na etapie projektowania poczekalni mamy już ostateczną koncepcję. Dużym zainteresowaniem cieszą się również fotele wykonane ze skóry ekologicznej, które ze względu na właściwości swojej tapicerki, są łatwe do utrzymania w czystości. Skóra ekologiczna jest materiałem trwałym, eleganckim, a produkty z niej wykonane łatwo się czyści, dlatego fotele z ekoskóry nie sprawiają wielu problemów swoim właścicielom. Poczekalnie powinny cechować się przyjazną atmosferą, a pomóc może im w tym materiał welurowy, który uważa się za materiał miękki i przyjemny w dotyku. Kontakt welurowej tapicerki fotela ze skórą sprawić może, że klient salonu poczuje się zrelaksowany. Welurowe fotele kojarzą się z luksusem i elegancją, dzięki czemu taki fotel idealnie wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Fotele tapicerowane welurem wymagają większej opieki właściciela pod względem utrzymania ich w czystości, ale wrażenie, które pozostawiają po sobie, z pewnością jest tego warte. Czyszczenie tapicerek welurowych nie wymaga specjalistycznej wiedzy jak dbać o meble weluroweJak czyścić tapicerkę z weluru? Wstępnie odkurzamy materiał, następnie nakładamy środek czyszczący - według zaleceń producenta (tutaj najlepiej skorzystać z przeznaczonych do tego preparatów specjalistycznych) i czekamy, aż się wchłonie. Zabieg warto przeprowadzać jest nawet w celu odświeżenia welurowej tapicerki. 

Komfort czy design - Najlepszy fotel do poczekalni

Najlepszy komfort wynika nie tylko z wysokiej jakości materiału, ale także z uważnej ergonomicznej konstrukcji, która wspiera plecy, oferując jednocześnie nowoczesną jakość estetyczną. Ciekawym rozwiązaniem będzie fotel obrotowy, który w poczekalni sprawi, że klient poczuje się swobodnie. Fotel z oparciem w poczekalni to już raczej podstawa - klient nie ma czuć się jak w barze, a jak w domu. Domową atmosferę zapewni mu możliwość zrelaksowania się, co gwarantuje wybór foteli z oparciem. Design siedzisk również jest ważny, to on wpływa na postrzeganie naszego salonu. W poczekalni salonu kosmetycznego dobrym wyborem będzie pikowany fotel. Tapicerka z pikowaniem oddaje styl glamour, czyli bardzo kobiecy i elegancki. Pikowane fotele to dobry wybór do poczekalni salonu fryzjerskiego, gdyż pikowanie kojarzy się z pięknem, a przecież o piękno nigdzie nie dba się bardziej niż w salonie fryzjerskim czy kosmetycznym.