Filtr

Włączone filtry:

  Nowe produkty

  Ostatnie porady

  Zamykanie naczynek 

  Zamykanie naczynek

  - Jest 11 produktów.

  Pokazuje 1 - 11 z 11 produktów
  Pokazuje 1 - 11 z 11 produktów
  Zamykanie naczynek
  Bezinwazyjne urządzenia profesjonalne przeznaczone do zamykania naczynek, poprawy wyglądu i jakości skóry. Dzięki zastosowaniu urządzeń z tej kategorii będziemy mogli pozbyć się popękanych naczynek czy czerwonych przebarwień na skórze oraz tzn „pajęczynek”.
  Urządzenia te cechuje wysoka skuteczność i szybkie efekty. Jeżeli zależy nam na precyzyjności i profesjonalnych usługach zapraszamy do wybrania urządzeń w naszym sklepie. Urządzenia są łatwe w obsłudze i nie wymagają zastosowania znieczulenia przy ich stosowaniu. Maja możliwość kontroli intensywności zabiegu. Urządzenia do zabiegu zamykania naczynek może być stosowane w salonach kosmetycznych jak i samodzielnie w domowym zaciszu.
  Warte do zaprezentowania są urządzenia:

  LAMPROBE - RADIOTERMOLIZA ZMIAN SKÓRNYCH – profesjonalne urządzenie, prócz zamykania naczynek możemy zastosować je do usuwania włókniaków, plam de Morgana i wielu innych nieprawidłowości skórnych.

  Epilator - Koagulator EP400 – urządzenie możemy wykorzystać też do usuwania zbędnego owłosienia oraz zamykania naczynek krwionośnych, a także koagulacji – wykorzystuje prądy wielkiej częstotliwości.

  Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszym sklepie.