Lista produktów producenta: H-Springs

Firma Helen Springs specjalizuje się w wyposażaniu salonów odnowy biologicznej i salonów kosmetycznych. Posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, a ich urządzenia są niezwykle ergonomiczne i funkcjonalne. 

Firma Helen Springs specjalizuje się w wyposażaniu salonów odnowy biologicznej i salonów kosmetycznych. Posiadają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie, a ich urządzenia są niezwykle ergonomiczne i funkcjonalne. Prócz urządzeń firma oferuje nam również meble do salonów takie jak: krzesła, pomocniki, łózka, leżanki i stoły do masażu.


Aby uzyskać jak najlepsze wyniki w projektowaniu swoich mebli, oraz urządzeń firma Helen Springs poświęciła wiele czasu na przeprowadzanie specjalistycznych badań nad funkcjonalnością i użytecznością. Nieustannie poszukują coraz lepszych i nowych rozwiązań, aby można było usprawnić prace dzięki ich produktom.


Firma sprowadza swój sprzęt od producentów znajdujących się w UE. Na pewno będziecie Państwo zadowoleni z mebli i urządzeń kosmetycznych firmy Helen Springs.


Zapraszamy do przejrzenia produktów tej firmy oraz do zapoznania się z produktami dostępnymi w ofercie naszego sklepu.  

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 234 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 234 produktów