Lista produktów producenta: Italpro

Meble fryzjerskie i kosmetyczne ITALPRO wykonane są z największą starannością z uwzględnieniem najnowszych trendów w branży. Firma produkuje i importuje myjnie fryzjerskie, fotele fryzjerskie, taborety fryzjerskie, fotele kosmetyczne w bogatej kolorystyce i ciekawym wzornictwie . 

Aby urządzić profesjonalny salon kosmetyczny, potrzeba nie tylko specjalistycznej wiedzy, głowy pełnej pomysłów, wyczucia stylu i trendów oraz dobrego podejścia do klienta, ale też... odpowiednich mebli kosmetycznych. Nie tylko sprawią, że nasi klienci poczują się w naszym salonie lepiej, ale też poprawią jakość oferowanych przez nas usług. Wiemy, że dobre oświetlenie i odpowiednie ułożenie klienta mają wpływ na to, jak zostanie obsłużony. Właśnie dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo meble kosmetyczne Italpro.


Profesjonalny salon fryzjerski z Italpro


Marka Italpro projektuje i produkuje zarówno meble kosmetyczne, które mają służyć osobom poddawanym zabiegom, jak i tym, które zabiegi przeprowadzają. W jej ofercie znajdziemy fotele fryzjerskie z podnóżkami lub bez nich, taborety fryzjerskie, myjnie (fotele ustawiane przy umywalkach, gdzie klienci są przygotowywani do zabiegów) i konsolety fryzjerskie (czyli wieloczęściowe lustra połączone z pulpitem i licznymi szufladami na kosmetyki i akcesoria) oraz podnóżki.


Meble fryzjerskie Italpro w sklepie Eversun


Na stronie sklepu Eversun udostępniamy długą listę produktów marki Italpro, które można u nas kupić. Zadbaliśmy o to, by różniły się stylem i by można było wśród nich znaleźć zarówno neutralne, jak i charakterystyczne modele. Proponujemy fotele kosmetyczne, barberskie, fotele fryzjerskie dla dzieci (egzemplarze te mają kształt pojazdów), łóżka i leżanki do SPA. Mamy także fotele do pedicure, myjnie fryzjerskie z obudowami i bez nich, taborety kosmetyczne, pomocniki, wózki fryzjerskie, a nawet... kontuary do recepcji.Meble kosmetyczne Italpro, po tym, jak znajdą się w Państwa salonach, będą podstawą klimatycznego wystroju wnętrza. A ponieważ dostępne są w wielu liniach, można je harmonijnie – lub wręcz przeciwnie, w zależności od zamysłu – zestawiać.Sprawdź też meble kosmetycznemeble fryzjerskie innych marek dostępnych w naszym sklepie. Znajdziesz u nas myjnie fryzjerskie, fotele fryzjerskiemeble barberskie i wiele innych.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 201 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 201 produktów