Najlepiej sprzedające się

Nowe produkty

Lista produktów producenta: Fantoma

Fantoma – Twój profesjonalny salon kosmetyczny


Fantoma to wysokiej klasy hurtownia kosmetyczna, posiadająca ponad 14 letnie doświadczenie na rynku kosmetycznym. Hurtownia Fantoma specjalizuje się w wyposażaniu salonów kosmetycznych od A do Z. W ich ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów: zaczynając od mebli kosmetycznych, kończąc na akcesoriach do zdobienia paznokci takich jak cekiny czy też suszone kwiatki.
Fantoma to hurtownia, która posiada nienaganną opinię wśród profesjonalnych hurtowni kosmetycznych. Wszystko dzięki dużemu zakresowi asortymentu w ofercie i konkurencyjnym cenom. Atrakcyjne warunki współpracy mogą zagwarantować swoim Klientom dzięki ich bezpośredniej współpracy z producentami krajowymi i zagranicznymi oraz autoryzowanymi dystrybutorami.
W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości produkty Fantoma np. sauna, hydromasażer do stóp, dłoń do ćwiczeń, klasyczne krzesło do makijażu, akcesoria i ozdoby, a także wiele więcej. Fantoma specjalizuje się również w sprzedaży produktów do pielęgnacji oraz stylizacji paznokci oraz depilacji. Szeroki wybór wysokiej jakości produktów, przyborów i mebli sprawi, że podczas jednych zakupów będą mogli Państwo profesjonalnie urządzić swój salon kosmetyczny bądź całkowicie odmienić już istniejący. Każdy Klient docenia wysokiej jakości produkty, gdyż to one w głównej mierze decydują o jakości i tym samym trwałości wykonywanych zabiegów. O tym fakcie wiedzą chyba wszystkie salony kosmetyczne. Część z nich wie również, że poza kosmetykami ważną rolę odgrywają również elementy wyposażenia jak meble, akcesoria do wykonywania zabiegów czy też odpowiednia odzież osoby wykonującej usługę. Dzięki Hurtowni Fantoma będziesz mogła nabyć profesjonalne fartuchy, wysokiej klasy sprzęt, zapewniający nie tylko wysoką jakość usług ale też pełen komfort Twoim Klientom.
Zainteresowane osoby zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą hurtowni Fantoma dostępną w naszym sklepie.

Bestsellery

na stronę
Pokazuje 1 - 50 z 120 produktów
Pokazuje 1 - 50 z 120 produktów