Koszyk
Zadzwoń do nas

Lista produktów marki Cosnet

Cosnet prowadzi produkcję specjalistycznych mebli kosmetycznych oraz urządzeń produkowanych z myślą o spełnieniu najbardziej wymagających potrzeb salonów fryzjerskich i kosmetycznych.
Produkty firmy Cosnet produkowane są z myślą o spełnieniu najbardziej wymagających potrzeb salonów fryzjerskich i kosmetycznych. W ofercie tej firmy znajdziemy produkty takie jak Lampa UV CCFL 12W + LED 12W czy specjalistyczny sprzęt do analizy stanu i jakości skóry klienta MINI CLASSIC Analizator skóry – odpowiedni do salonów stacjonarnych jak i profesjonalnych mobilnych salonów kosmetycznych. Prócz urządzeń, firma Cosnet prowadzi produkcję specjalistycznych mebli kosmetycznych. Wysokiej klasy i jakości – profesjonalny i łatwy w obsłudze sprzęt. Bardzo wygodne w użytkowaniu fotele oraz stołki kosmetyczne. Cosnet w swojej ofercie posada także Pomocnik do pedicure i manicure – jest to stanowisko kosmetyczne do zabiegów pedicure i manicure. Wysoce ergonomiczne. Ułatwia prace kosmetyczce – fotel z wbudowanymi szufladami na sprzęt i narzędzia oraz z ruchomym blatem i podpórką pedicure. Firma Cosnet stawia sobie za priorytet spełnianie najwyższych wymagań klientów oraz pracowników salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Zapraszamy do zapoznania się z ich produktami, jakie znajdują się w ofercie naszego sklepu. 

Aktywne filtry

Pochłaniacz Pyłu Classic

129,00 zł
Dostępny: Brak na magazynie

Pochłaniacz pyłu i podstawka pod dłoń w jednym. Wydajny i cichy pochłaniacz pyłu pełni rolę również wygodnej dla klienta podstawki pod dłoń. Obity jest miękką, przyjemną w dotyku skórką ekologiczną odporną na zabrudzenia i łatwą w utrzymaniu czystości.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 129,00 zł - 2 500,00 zł