Lista produktów marki Apis

Kosmetyki firmy Apis zaczynały od małej produkcji kremu z mleczkiem pszczelim, z czasem klientela używającą mleczka prosiła o nowe produkty, asortyment zwiększał się a sława na temat świetnych kosmetyków rozrosła się po całym świecie.
Kosmetyki firmy Apis zaczynały od małej produkcji kremu z mleczkiem pszczelim, z czasem klientela używającą mleczka prosiła o nowe produkty, asortyment zwiększał się a sława na temat świetnych kosmetyków rozrosła się po całym świecie. Wszystko za sprawą jakości, doświadczenia i pasji  jakie założycielka firmy włożyła w swoje produkty. Po dziś dzień kosmetyki firmy Apis cieszą się uznaniem wśród klientów dzięki skutecznym kosmetykom do pielęgnacji twarzy. Prócz kosmetyków z mleczkiem pszczelim znajdziemy też w ich asortymencie kosmetyki na bazie minerałów z Morza Martwego. Posiadają własne specjalistyczne laboratoria. Specjaliści z dziedzin mikrobiologii, technologii i fizyko-chemii czuwają nad opracowaniem najnowszych formuł kosmetycznych. Spelniają wszystkie normy ISO 22716 GMP. W 2016 roku uzyskali potwierdzenie jakości TÜV Rheinland GMP ISO 22716. Zapraszamy do zapoznania się z kosmetykami oferowanymi przez tą firmę.

Aktywne filtry

Apis Kwas Ferulowy 40% 30 Ml

63,00 zł 56,70 zł -10%
Dostępny: 7 Na magazynie

Preparat eksfoliujący 40% o pH 1,9 na bazie kwasu ferulowego. Posiada silne właściwości antyoksydacyjne, zapobiega procesom starzenia się skóry, poprawia kondycję i koloryt skóry, chroni przed foto

Filtruj według

Selections

Selections

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 352,00 zł