Lista produktów producenta: Rica

Woskowanie to metoda depilacji, której efekty utrzymują się bardzo długo. Aby poprawnie ją przeprowadzić, trzeba zwrócić uwagę także na zakończenie zabiegu i oczyszczenie skóry z wosku. Właśnie tu z pomocą przychodzi nam marka Rica, której produkty są dostępne w naszym sklepie.

Co warto wiedzieć o marce Rica?


Rica to włoska firma kosmetyczna, która specjalizuje się w produkcji artykułów do pielęgnacji ciała i do depilacji. Działa pod hasłami „responsible beauty” i „responsible choice”. Co to oznacza według jej założycieli? Inspirację do komponowania składów kosmetyków czerpią z natury i dbają o nią na każdym etapie produkcji. Wszystkie testy, kontrole jakości przeprowadzane są w obrębie marki, tak by zachowała pełną kontrolę nad ostatecznym składem kosmetyków. Marka Rica dąży do maksymalnego skrócenia tych procesów, ponieważ chce w ten sposób dbać o środowisko i klientów.


Rica nie tylko wymyśla i produkuje kosmetyki, ale też dzieli się wiedzą i prowadzi akcje edukacyjne. By tworzyć swoje produkty, korzysta tylko z naturalnych surowców. Dąży do tego, by w świadomości konsumentów zmienić woskowanie w rytuał.


Jakie jej kosmetyki można kupić w sklepie Eversun?


W naszym sklepie znajdą Państwo produkowane przez firmę Rica kosmetyki po woskowaniu. Pierwszy z nich to balsam po woskowaniu Rica  wzbogacony o wyciąg z kokosa i cytrusów. Jest w 100% naturalny. Pomaga usunąć resztki wosku, łagodzi podrażnienia, przywraca skórze równowagę po zabiegu. Drugi to natomiast olejek po woskowaniu Rica, który zawiera dodatek mentolu. Dzięki temu również łagodzi podrażnienia. Producent rekomenduje go także jako środek do zmywania woskownic.


Polecamy zarówno salonom kosmetycznym, jak i klientom indywidualnym.Więcej
Pokazuje 1 - 15 z 15 produktów
Pokazuje 1 - 15 z 15 produktów