HS-315 - IPL+RF

IPL/Lasery kosmetyczne

EVER_0016925

EAN:5906925037679


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

41 000,00 zł brutto

Miesięczna rata od 1013.19 zł

33 333,33 zł nettoPodobne produkty

Energia świetlna w zależności od wybranego zakresu długości fal, jest selektywnie absorbowana przez chromofory (melaninę, hemoglobinę) zawarte we włosach, naczyniach lub skórze. W procesie pochłaniania, energia światła konwertowana jest na energię termiczną, która podgrzewa odpowiednio włos, naczynie lub kolagen (teoria selektywnej fototermolizy). Ponieważ własności elektryczne skóry silnie zależą od jej temperatury (tkanka cieplejsza ma niższy opór elektryczny),
fala RF przepływając przez skórę, wybiera drogę przez tkanki wstępnie podgrzane światłem i selektywnie je dogrzewa.


Przepływ fali RF nie jest zależny od ilości melaniny w skórze, dzięki czemu technologia ta może być bezpiecznie aplikowana w przypadku wszystkich typów skór, również na opalonej skórze. IPL HS 315 zapewnia większe bezpieczeństwo i większą efektywność zabiegów oraz brak możliwości poparzenia skóry.

Zastosowanie:

 • trwałe usuwanie włosów, również jasnych i rudych niezależnie od ich grubości i lokalizacji,
 • foto-odmładzanie skóry,
 • wygładzanie drobnych zmarszczek, likwidacja rozszerzonych porów,
 • usuwanie zaburzeń pigmentacji skóry,
 • zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych, teleangiektazji, skłonności do czerwienienia twarzy,
 • likwidowanie trądziku i stanów zapalnych.

Zastosowanie głowicy RF monopolar:

 • redukcja zmarszczek (kurze łapki, fałd nosowo-wargowy)
 • opadające policzki
 • poprawa owalu twarzy
 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie ciała

 

Fotoodmładzanie błyskawicznie poprawia wygląd starzejącej się skóry. Po serii zabiegów poprawia się struktura skóry. Skóra pobudzona jest do produkcji kolagenu oraz elastyny. Staje się gładsza, lepiej napięta ze spłyconymi zmarszczkami.

Ilość zabiegów w przypadku trwałego usuwania owłosienia zależy od wielu czynników takich jak: fazy cyklu wzrostu włosa, kolor skóry, kolor włosa, grubość włosa. Skuteczność zabiegów zależy od dobrego dobrania parametrów.

W przypadku usuwania zaburzeń pigmentacji skóry światło IPL pochłaniane jest przez melaninę, podgrzewa komórki zawierające barwnik, powodując ich zniszczenie. Najlepsze efekty uzyskuje się w leczeniu płytkich przebarwień takich jak piegi, przebarwienia polekowe. Urządzenie doskonale radzi sobie z przebarwieniami po słonecznymi.

Leczenie trądziku i stanów zapalnych polega na niszczeniu bakterii odpowiedzialnych za zmiany zapalne w trądziku. IPL+RF HS315 pozwala uzyskać szybsze efekty w stosunku do tradycyjnych metod. Zabiegi są bezpieczne i nie powodują powikłań.

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem, w którym zmniejsza się aktywność komórek. Technologia RF bezpiecznie podgrzewa wewnętrzne warstwy skóry, mobilizując kolagen oraz jednocześnie powodując natychmiastowe jej ujędrnienie. Wraz ze wzrostem kolagenu kolor i powierzchnia skóry ulegają widocznej poprawie, następuje odmłodzenie skóry.

Fale radiowe monopolarne wykorzystywane są również
w modelowaniu sylwetki. Problem cellulitu dotyczy dużej liczby kobiet. Technologia RF polega na podgrzaniu komórek tłuszczowych i rozerwaniu ich. Po zabiegu komórki tłuszczowe kurczą się i powracają do stanu wyjściowego.

IPL+RF HS-315

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: HS-315 - IPL+RF


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2014-04-03 12:21:38 2023-02-14 09:56:54