LASER FRAKCYJNY CO2 40 W Zobacz większe

LASER FRAKCYJNY CO2 30 W

IPL/Lasery kosmetyczne

EVER_00124228

EAN:5902422801416


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

84 900,00 zł brutto

78 611,11 zł nettoOpis technologii:

Jest to najsilniejszy i najnowocześniejszy laser CO2 na rynku. Laser frakcyjny CO2 pozwala na najskuteczniejsze wykonywanie zabiegów. Wiązka emitowana przez laser dociera do skóry właściwej, dzięki czemu uruchamiane sąsilne procesy regeneracji, likwidując przebarwienia i blizny, a także poprawiając elastyczność skóry.

Laser frakcyjny CO2 pozwala na najskuteczniejsze wykonywanie zabiegów. Wiązka emitowana przez laser dociera do skóry właściwej, dzięki czemu uruchamiane są silne procesy regeneracji, likwidując przebarwienia i blizny, a także poprawiając elastyczność skóry.

Laser działa głównie na skórę właściwą. Najnowsze systemy zainstalowane w laserze frakcyjnym FRAX CO2 powodują, że okres rekonwalescencji po zabiegu skrócił się do niezbędnego minimum.

Światło lasera FRAX CO2 wytwarza strumień impulsów o niewielkiej średnicy, rozrzucanych równomiernie po skórze dzięki głowicy  skanującej. Laser  nie naświetla w sposób jednorodny powierzchni skóry ale wytwarza "dziurki" tysiącami mikroskopijnych „igieł”. Powstają fragmentaryczne (fractional- stad powstała nazwa lasera - laser frakcyjny), mikroskopowe uszkodzenia (MTZ- microthermal treatment zones) skóry spowodowane są podgrzaniem tkanek, na które działa światło lasera. Impulsy FRAX CO2 wnikają w skórę w precyzyjnie dobrany sposób tak, by nie powodować negatywnych skutków w postaci oparzeń, ale skutecznie pobudzić skórę właściwą, aby intensywnie regenerowała się. A to wszystko możliwe jest dzięki temu, że każde punktowe uszkodzenie otoczone jest fragmentem nieuszkodzonej, zdrowej tkanki. Pozwala to na bardzo szybką odbudowę.

Gęstość impulsów emitowanych przez laser FRAX CO2 jest  precyzyjna i regulowana na całej powierzchni działania. Laser wywołuje zmianę struktury skóry głęboko pod naskórkiem (do 2mm), tworząc znakomite warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu wiązka laserowa przenika przez naskórek nie uszkadzając go. Działa on jak opatrunek, dzięki czemu skóra nie potrzebuje wiele czasu, aby ponownie się zregenerować.

W skrócie, działanie lasera frakcyjnego FRAX CO2 umożliwia wymianę pewnej puli komórek skóry starych wiekiem lub uszkodzonych, które najlepiej byłoby wymienić, aby osiągnąć pożądane efekty, procesem chorobowym na zupełnie nowe zdrowe komórki.Zastosowanie:

Oprócz zabiegów frakcyjnych pozwala na przeprowadzenie pełnej ablacji. Najnowsze rozwiązania pozwalają wykonywać zabiegi frakcyjne niemalze bez termicznego uszkodzenia tkanki.

Dane techniczne:

 • Długość fali: 10.6 μm
 • Moc: 40W
 • Moc szczytowa: 800 W
 • Tryby pracy: ciągy, pojedynczy impuls, przewywany, ultrapuls
 • Zasig ramienia - 130 cm
 • Obszar skanowania - 20x20 mm
 • Przerwa midzy impulsami - 0,01 - 1 s.

Zestaw zawiera:

 • urządzenie główne
 • instrukcję w języku polskim

Przy zakupie gwarantujemy:

 • transport do klienta w dowolne miejsce w Polsce.
 • profesjonalne szkolenie powodujące pełne wykorzystanie możliwości urządzenia
 • materiały szkoleniowe (skrypt szkoleniowy)
 • renomowany certyfikat uprawniający do obsługi urządzenia
 • profesjonalny serwis gwarancyjny
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: LASER FRAKCYJNY CO2 30 W


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2016-10-28 13:25:47 2023-07-12 16:53:06