Mikrodermabrazja diamentowa z peelingiem kawitacyjnym, ultradźwiękami i głowicą Hot-Cold HS 332 Zobacz większe

Hot-Cold HS 332 - Mikrodermabrazja diamentowa z peelingiem kawitacyjnym, ultradźwiękami i głowicą

Lifting, zabieg liftingujący

HS 332_HS

EAN:5907967053276


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

3 872,00 zł brutto

3 147,97 zł nettoMini zestaw kosmetyczny z mikrodermabrazją diamentową, peelingiem kawitacyjnym i głowicą hot-cold.Obudowa i stylistyka predestynuje ten sprzęt do użycia w kombajnie kosmetycznym HS 4051. W zestawie:

 • 9 głowic / nakładek abrazyjnych różnej ziarnistości
 • siła pompy próżniowej (ciśnienie maksymalne: 68cmHg)
 • szpatułka peelingu kawitacyjnego
 • 3 głowice ultradźwiękowe o różnej średnicy
 • głowica Hot-Cold

 

Opis funkcji i zasady działania:

 • Mikrodermabrazja:

Mikrodermabrazja jest metodą rozjaśniającą i odświeżającą wygląd skóry, usuwającą zmiany pigmentacyjne, drobne linie i zmarszczki, a także zaskórniki. Wykorzystywana jest także z doskonałym efektem do usuwania zmian na ciele takich jak rozstępy. Stymuluje produkcję nowych komórek i stymuluje odnowę włókien kolagenowych. Mikrodermabrazja jest bardzo popularną niechirurgiczną kosmetyczną techniką odnowy skóry.

 • Peeling kawitacyjny:

Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą elastycznej fali ultradźwiękowej. Przeznaczony jest do bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry trądzikowej i przetłuszczającej się. Fale emitowane przez urządzenie masują skórę i wprowadzają substancje aktywne wgłąb, do skóry właściwej. Efekty: oczyszczenie skóry, ujędrnienie tkanek, leczenie trądziku, usuwanie martwych komórek, zaskórników, stymulacja metabolizmu komórek, efekt rozjaśnienia skóry. 

 • Ultradźwięki:

Ultradźwięki (sonoforeza) mogą być stosowane w przypadku wszystkich znanych problemów skórnych. Urządzenie to wykorzystuje fakt, że ciało ludzkie reaguje na sonoforezę zamieniając ultradźwięki w energię cieplną. Dzięki temu sonoforeza stymuluje proces odnowy i regeneracji skóry, przyspiesza metabolizm komórkowy, poprawia krążenie krwi i limfy, wzmacnia ściany komórek, kapilary naczyń krwnionośnych i wzmacnia układ odpornościowy.
 

 • Głowica Hot-Cold:

Głowica ciepło/zimno, często wykorzystywana jako rozwinięcie ultradźwięków jest dobrze znana dzięki swoim właściwościom wyciszania zaczerwienień skóry, zwężania rozszerzonych i popękanych naczynek krwionośnych, a także wygładzania zmarszczek. Urządzenie to wspomaga odnowę komórkową: podnosi aktywność komórek i poprawia krążenie; jednocześnie relaksuje zmęczone mięśnie i wycisza stany zapalne.

 • Długość: 49cm
 • Szerokość: 45cm
 • Wysokość: 19,5cm
 • Zasilanie: 230V / 50Hz

Mini zestaw kosmetyczny z mikrodermabrazją diamentową, peelingiem kawitacyjnym i głowicą hot-cold.Obudowa i stylistyka predestynuje ten sprzęt do użycia w kombajnie kosmetycznym HS 4051

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Hot-Cold HS 332 - Mikrodermabrazja diamentowa z peelingiem kawitacyjnym, ultradźwiękami i głowicą


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-05-06 08:16:05 2023-12-07 11:20:06