MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA + PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI Zobacz większe

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA + PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI

Ultradźwięki, zabiegi ultradźwiękowe

EVER_00123781

EAN:5902378104173


Koszt dostawy w Polsce: Wysyłamy za darmo


Ten przedmiot został sprzedany 3 razy


Doradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

1 799,99 zł brutto

Miesięczna rata od 44.48 zł

1 463,41 zł nettoPodobne produkty

Mikrodermabrazja diamentowa polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka przy pomocy diamentowych końcówek. Metoda ta daje nam pełną kontrolę, dzięki różnej gradacji końcówek oraz regulacji podciśnienia. Z reguły na każdej końcówce jest opisana gradacja. Im wyższy numer 
tym kryształki diamentu są delikatniejsze. Końcówki posiadają również różną wielkość. Wykonując zabieg przy użyciu urządzenia do mikrodermabrazji ważne jest, aby głowica dokładnie przylegała do skóry oraz ilość powtórzeń na każdej partii twarzy lub ciała. Ilość powtórzeń zależy od zaawansowania problemu. Dla uzyskania lepszego efektu należy na każdej partii wykonań taką samą liczbę powtórzeń. Na 5 dni przed wykonaniem zabiegu mikrodermabrazji nie powinno się preparatów peelingujących, chemicznych kremów do depilacji oraz woskowania, ponieważ wszystkie te czynności mogą dodatkowo podrażnić skórę podczas zabiegu.

Peeling kawitacyjny - zabieg polega na wykorzystywaniu fali ultradźwiękowej i związanego z nią zjawiska kawitacji do oczyszczania martwych komórek warstwy rogowej skóry. Wpływa na wzrost metabolizmu komórek, aktywację enzymów komórkowych, przyśpieszenie krążenia krwi. Podczas zabiegu niszczone są bakterie, drobnoustroje wywołujące trądzik. Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowatych oraz pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Zapewnia wygładzenie i regeneracje skóry, ma działanie dezynfekujące. Przeznaczony do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek , trudno gojącej się, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.

Sonoforeza polega na wprowadzeniu preparatu kosmetycznego lub leku przez skórę za pomocą energii ultradźwięków. Preparat powinien być odpowiednio dobrany do rodzaju i potrzeb skóry. Ważne jest , aby materiał sprzęgający przewodził ultradźwięki czyli miał podobne właściwości akustyczne. Dzięki użyciu podczas zabiegu ultradźwięków składniki aktywne z preparatu penetrują głębiej skórę.

Efekty po serii zabiegów mikrodermabrazji:

- pobudzenie procesów odnowy naskórka 
- spłycenie zmarszczek 
- zmniejszenie rozszerzonych porów 
- poprawa kolorytu 
- zmniejszenie przebarwień posłonecznych 


Przeciwwskazania: 

- Zakażenia wirusowe i bakteryjne skóry 
- Zakażenia grzybicze 
- Trądzik krostkowy 
- Trądzik różowaty 
- Nowotwory skóry i znamiona 
- Skłonność do bliznowacenia

Parametry techniczne:

MOC 110W
CZĘSTOTLIWOŚĆ ULTRADŹWIĘKÓW: 1MHz
CZĘSTOTLIWOŚĆ PEELINGU: 28kHz
8 DIAMENTOWYCH KOŃCÓWEK RÓŻNEJ GRADACJI 
I WIELKOŚCIMikrodermabrazja diamentowa polega na złuszczaniu martwych komórek naskórka przy pomocy diamentowych końcówek. Metoda ta daje nam pełną kontrolę, dzięki różnej gradacji końcówek oraz regulacji podciśnienia.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA + PEELING KAWITACYJNY + ULTRADŹWIĘKI


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2016-04-05 20:07:40 2023-02-14 09:56:54