Unikalny fotel fryzjerski IDYLLA w stylu Shabby Chic

Fotele fryzjerskie

EAN:5908207012930


Koszt dostawy w Polsce: 59,99 zł


Dostępność : sprawdźDoradca handlowy:
Magdalena
Jędrzejak
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

3 983,40 zł brutto

-10%

4 426,00 zł brutto

3 238,54 zł netto

Promocja kończy się za


Podobne produkty

Fotel IDYLLA do niepowtarzalnych salonów fryzjerskich

Fotel zdobiony zgodnie z klasyką stylu, romantyczny, lekki i pastelowy, przypominający autentyczne meble z dawnych czasów

Zalety produktu:
– Charakterystyczne elementy w postaci przecieranego drewna
– Podstawa na kolumnie hydraulicznej

Unikalny styl

Fotel fryzjerski IDYLLA zdominowany jest przez przecierane na biało jasne elementy drewniane i delikatne kremowe obicia. Całość jest mocno inspirowana stylem Shabby chic – nurtem dekoratorskim zdominowanym przez romantyczne biele, odcienie kości słoniowej i delikatne róże. Charakterystyczne dla stylu Shabby chic jest celowe postarzanie mebli poprzez przetarcia bądź niedomalowania. Uzyskuje się przez to sielskość charakterystyczną dla wiejskich pałacyków.

Meble fryzjerskie w nurcie Shabby Chic

Kolekcja zdominowana odcieniami kości słoniowej i różanych zdobień jest piękna sama w sobie. IDYLLA doskonale wpisuje się w nurt dekoratorski Shabby Chic. Asortyment mebli wyróżnia się drewnianymi elementami przecieranymi na biało i kremowymi obiciami. Meble powstały z myślą o salonach dla najbardziej wysublimowanych klientów, którzy na co dzień przyzwyczajeni są do obcowania z estetycznymi przedmiotami użytkowymi wysokiej jakości.

W kolekcji mebli fryzjerskich IDYLLA wyraźnie da się zauważyć jej kobiecy charakter oraz przyjemnie elegancką linię. To, co w niej urzeka to niezwykła lekkość i harmonia wszystkich elementów, które idealnie współgrają ze sobą tworząc jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny wystrój.


Wymiary

Wysokość: 58 cm

Szerokość: 63 cm 

Głębokość: 58 cm
IDYLLA zdominowana jest przez przecierane na biało jasne elementy drewniane i delikatne kremowe obicia. Całość jest mocno inspirowana stylem Shabby chic – nurtem dekoratorskim zdominowanym przez romantyczne biele, odcienie kości słoniowej i delikatne róże.

Kolor obicia Wybór z wzornika
Gwarancja 24 miesiące
Wybór pompy Podnośnik hydrauliczny
Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Unikalny fotel fryzjerski IDYLLA w stylu Shabby Chic


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2015-06-01 09:12:30 2021-09-13 15:14:21