Resolution Five Electroporation Zobacz większe

Resolution Five Electroporation

Ultradźwięki, zabiegi ultradźwiękowe

EVER_0012287

EAN:5902287028232


Koszt dostawy w Polsce: 24,99 złDoradca handlowy:
Dawid
Sipowicz
tel. 513358867

Doradca handlowy:
Ewelina
Staroń
tel. 515080077

38 300,00 zł brutto

31 138,21 zł nettoDzięki RESOLUTION 5 CARE SYSTEM wykonujemy różnego rodzaju programy zabiegowe na twarz i ciało:

 • odmładzające
 • nawilżające

 

Pomocne są w tym specjalnie stworzone do tego celu produkty. Są to aktywne biologicznie ampułki, stosowane w medycynie estetycznej, kosmetologii, kosmetyce: kofeina, ekstrakt z karczocha, nostrzyka, forfatydylocholina, kwas hialuronowy, witamina C, Eustella Asiatica. RESOLUTION 5 CARE SYSTEM to widoczne efekty odmłodzenia, poprawy kondycji skóry, redukcji cellulite bez konieczności poddania się inwazyjnym zabiegom chirurgii plastycznej, to niezwykle komfortowa i bezpieczna technologia, która daje natychmiastowe i widoczne rezultaty.

 

ELEKTROPORACJA
To fizyczne zjawisko zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej, dzięki któremu następuje otworzenie nowych dróg wprowadzania aktywnych substancji pod wpływem określonych impulsów elektrycznych.

 

 
 

FOTOSTYMULACJA
Pulsacyjne światło PDT (fotodynamic therapy), dzięki któremu uzyskujemy poprawę krążenia krwi i limfy, pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, jak również zwiększenie przyswajania substancji czynnych.

 
 

ENDOMASAŻ
Delikatne fale masujące twarz i szyję wyraźnie wpływają na poprawę sprężystości
i elastyczności skóry, poprawę owalu twarzy.
Dzięki technice drenażu limfatycznego powodują odtoksycznienie skóry.


SOFT LASER
Laser biostymulacyjny wykorzystywany w  terapii wspomagającej mechanizmy przeciwzapalne,
immunologiczne, regeneracyjne i przeciwbólowe. Daje bardzo dobre efekty w leczeniu trądzika pospolitego, blizn po oparzeniach i odmrożeniach, w odmłodzeniu.

 
 

KAWITACJA
Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują piling, czyli usunięcie obumarłych komórek naskórka. Dzięki temu nasza skóra jest bardzo dokładnie oczyszczona i przygotowana do wprowadzenia aktywnych substancji w głąb skóry.

 

Pomocne są w tym specjalnie stworzone do tego celu produkty. Są to aktywne biologicznie ampułki, stosowane w medycynie estetycznej, kosmetologii, kosmetyce: kofeina, ekstrakt z karczocha, nostrzyka, forfatydylocholina, kwas hialuronowy, witamina C, Eustella Asiatica.

RESOLUTION 5 CARE SYSTEM to widoczne efekty odmłodzenia, poprawy kondycji skóry, redukcji cellulite bez konieczności poddania się inwazyjnym zabiegom chirurgii plastycznej, to niezwykle komfortowa i bezpieczna technologia, która daje natychmiastowe i widoczne rezultaty.

Tak wygląda zjawisko elektroporacji:

 

TAJEMNICE SKUTECZNOŚCI:

Kiedy można zobaczyć rezultaty na twarzy?
Mezoterapia bezigłowa w połączeniu z innymi technologiami w swoim działaniu już od pierwszego zabiegu stanowczo poprawia strukturę skóry twarzy. Natomiast proces odbudowy nowego kolagenu u każdego pacjenta/ klienta trwa do sześciu miesięcy i to właśnie wtedy możemy określić  efekty.

 

Jakie rezultaty i efekty na ciele?
Elektroporacja (mezoterapia bezigłowa) posiada bardzo szerokie zastosowanie w medycynie, kosmetologii i kosmetyce. Działając na skórę ciała, działamy na układ limfatyczny i krwionośny poprawiając jego krążenie. Zwiększamy metabolizm w tkankach. Cząsteczki kwasów tłuszczowych zostają usunięte w naturalny sposób oraz toksyny powodujące zwiększanie się cellulite. Wraz z zwiększającą się ilością zabiegów pacjentka/ klientka odczuwa zmniejszenie cellulite, wymodelowanie sylwetki, poprawę kondycji ciała. Optymalne wyniki uzyskuje się po 1-2 miesiącach czyli po typowym leczeniu składającym się z dwóch - trzech sesji co tydzień.

 

Jak długo trwają zabiegi?
Zabieg skóry twarzy czy ciała może trwać od 15 minut nawet do 1,5 h (wszystko uzależnione jest od zastosowanej terapii).

 

o czujemy w trakcie zabiegu, czy jest bolesny?
Abolutnie nie, pacjentka/ klientka leży na kozetce, a resztę terapii wykonuje osoba obsługująca urządzenie. (Niestety tych odczuć nie mamy przy mezoterapii za pomocą igły).

Jaka poprawa jest przy cellulite?
Niezbyt zaawansowane stopnie cellulite mogą zostać wyleczone, natomiast postacie bardziej zaawansowane mogą zostać zmniejszone, a z czasem przy wiekszej ilości terapii wyleczone.

Czy moja objętość ciała się zmniejszą i będę czuła się lepiej?
Tak, zabiegi modelują, zmniejszają wielkość komórek tłuszczowych i naturalnie wtedy pacjentka chudnie, odprowadzane są nagromadzone toksyny i poprawia się witalność człowieka.

Czy preparaty, które wprowadzane są za pomocą elektroporacji są skuteczne?
Oczywiście preparaty Hiszpańskiego Laboratorium Institute BCN są bardzo czystymi preparatami biologicznie. Dzięki temu można wtłaczać je na głęboko położone warstwy skóry.

 

 

Dane techniczne:

 • zasilanie: 220V - 50/60 Hz
 • zużycie energii: 60 Wat
 • max ciśnienie: 0,5 atm.
 • kompresor: 15 l/min
 • max częstotliwość: 0,5 Hz
 • klasa/ Typ: I/ A
 • norma: CEI 62.39
 • bezpieczeństwo elektryczne: CE
 • napięcie maksymalne: 36 Vpp/1 khom
 • częstotliwość ultradźwięków: 25 kHz
 • moc: 3 Waty
 • zasilanie: 24 V
 • programy emisji: 3
 • automatyczny czasomierz: 15 min
 • skalowalność programów: 1-99%
 • czasomierz: 1-99 min
 • aplikatory: 5

Resolution 5 care® to najskuteczniejsze, najlepsze urządzenie wykorzystujące kilka technologii jednocześnie potęgując przy tym efektywność zabiegu. Dzięki Resolution 5 care® system możemy wykonywać różnego rodzaju programy zabiegowe na twarz: programy odmładzające, nawilżajace, ujędrniające, antycellulitowe i odchudzające. Pomocne są w tym celu specjalnie stworzone do tego celu produkty.

Towary z naszego sklepu znajdują się w wielu magazynach. Z powodów logistycznych, dostępność jest sprawdzana dopiero po złożeniu zamówieniu. Dostępność weryfikujemy w godzinach pracy biura 7-16 od poniedziałku do piątku. Po złożeniu zamówienia i zweryfikowaniu dostępności, otrzymają Państwo email z informacją o potwierdzeniu zamówienia.
Jeśli chcieli by Państwo uzyskać informację o dostępności towaru przed złożeniem zamówienia, prosimy o kontakt przez formularz, maila lub telefoniczny 515080077

Masz pytanie o produkt ? Znalazłeś taniej ? Napisz do nas !

Proszę wpisz swoje pytanie tutaj: Resolution Five Electroporation


bezpieczne zakupy w Eversun
kupuj bezpiecznie w Eversunkupuj w Eversun bezpiecznie
2012-09-19 09:15:57 2020-01-10 00:50:14